Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Leendő lakótársam ki akar...

Leendő lakótársam ki akar tenni a szobámból az albérletben. Ezt hogy tudom kezelni sértődés nélkül?

Figyelt kérdés

Abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy egy rokonomnak van egy másfélszobás lakása, amit nem használ, és felajánlotta, hogy lakhatok benne az egyetemi tanulmányaim alatt. Egy barátom meg nem tudott albérletet találni, és a rokonom igazán kedvező áron beleegyezett, hogy a lakás kisebb szobájában lakhasson. Ezt a barátom el is fogadta.

Viszont pár napja kapom folyamatosan az érzelmi zsarolásokat, hogy a szoba milyen kicsi, és neki barátja van, úgyhogy kellene a hely, valamint az ablak milyen kicsi, neki kell szekrény a ruháinak.


2017. aug. 19. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te a rokon vagy aki a rokontól kapta a lakást ?
2017. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Kígyót melengettél a kebleden. :) Ha írt szerződést, akkor te kirakni semmiképp sem tudod.
2017. aug. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én az vagyok, akinek a rokona felkínálta a lakás nagyobb szobáját.
2017. aug. 19. 23:56
 4/14 A kérdező kommentje:
Még nem íratott szerződést a rokonom, mivel egy elég kemény műtéten fogok pár napon belül túl esni, és azt mondta, hogy addig várjunk.
2017. aug. 19. 23:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Értem.

Jó nagy pofátlan ez a te lakótársad. Ha te nem lennél vagy a rokonod akkor ez az albi sem lenne.

Neked sincs ingyen ez a lakás hiszen a számláidat te fizeted, nehogy már te add fel a kényelmedet azért mert ő ott partizánkodni akar a szexpartnerével. Egyáltalán engedi a "tulaj", hogy idegen is ott tartózkodjon rajtatok kívűl, ott aludjon majd és ott paráználkodjanak ?

2017. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
* Vagy tiszta sor, mondd, hogy neked is van valakid, sőt nem is egy, hanem kettő egyszerre és tudnak is egymásról és hármasban nyomjátok minden este :D
2017. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

Igen, engem is zavar, hogy felajánlotta neki is a rokonom, és aztán komplikál. Meg megkaptam azt is, hogy ősszel milyen olcsók lesznek az albérletárak. Bár már azt sem bánnám, ha elmenne.

Tényleg nem lesz ingyen nekem a lakás, a rezsit fizetnem kell, de azért neki sem kell magát megerőltetnie a lakbér miatt, a nagybátyám túlzottan jófej volt, még a barátja látogatásait is megengedte.

Kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből. De nekem most semmi energiám jópofizni, kellőképpen aggódom a műtétem miatt. Ráadásul a rokonom nekem szánta a szobát, de kérte, hogy ezt intézzem el én.


00:09 Lehet, hogy ez a megoldás, valóban :D :D :D

2017. aug. 20. 00:39
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Meg megkaptam azt is, hogy ősszel milyen olcsók lesznek az albérletárak."


Üzenem neki, hogy akkor keressen új albérletet mert megyek, nekem megfelelne, nem szeretem a hülyéket, a nyugalmat viszont annál inkább :D

2017. aug. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen engedd el a füled mellett a célozgatásait. Ha meg konkrétabban mondja, te nagyon határozottan utasítsd el. Ha cserélnétek, következő lépés az lenne, hogy keress más helyet, mert neki kell az egész lakás.
2017. aug. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit: most lehet, hogy nincs, de bármikor lehet neked is pasid, úgyhogy az nem indok, hogy neki barátja van.

Legyél nagyon határozott, mert azért igyekszik érzelmileg zsarolni, mert látja, hogy lehet is.

2017. aug. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!