Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen téli gumit válasszak?...

Milyen téli gumit válasszak? Tanács kellene!

Figyelt kérdés

Infók:

-185/65/14 eredetileg. Viszont azt javasolták, hogy 60-t vegyek, mert az jobban tapad. Nem tudom, hogy ebben mi az igazság. Egyáltalán, hogy ez tényleg így van-e.


- Legtöbbet városi használatban lesz, de nem kizárt havi 1-2× az országúti közlekedés.


Prémium kategória kilőve. Max. 50-t tudok rászánni!


2012. nov. 8. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy tapadásbeli különbség van a /65 és /60 között. Méretbeli viszont van, így csalni fog az órád. Télre egyébként vékonyabbat szoktak tenni, a 185/65 R14 váltómérete a 175/70 R14. Csak nem Ford Focus? Ehhez Sava-t (Szlovén, Goodyear csoport) találtam 12490-ért (pont 50e a 4db). Tesztek alapján elég jónak mondható. Sava Eskimo S3+ 175/70 R14 a pontos típus/méret. Ennél sokkal olcsóbbat nem vennék.
2012. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hankook Winter I'Cept RS W442 egész jó, és a 4 db 55-ből megvan. A másikhoz nem tudok hozzászólni.
2012. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Téli gumiból tényleg érdemesebb keskenyebben választani mint a nyári.
2012. nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy Kléber. Az olcsóbban közül az egyik legjobb, elég népszerű, így később is tudsz hozzá venni, ha történik vele valami. A gumisok majd a Barumot akarják tukmálni, de ne higgy nekik!
2012. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!