Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megkértek, hogy csináljak...

Megkértek, hogy csináljak róluk csoport képet. De most szóltak, hogy valamiért nem sikerült és köszönik szépen a nagy semmit?!

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlenül érzem magam. Mindig meg is kérdezem a biztonság kedvéért, hogy melyikkel tudok fényképet készíteni, és vaku alapból sem volt neki beállítva neki, de megmerevedett a kép mikor egyet-egyet lőttem. Ezért sem értem, hogy nem készülhetett egy kép sem. Direkt még mondtam is, hogy majd azért nézze meg őket, hogy hogy sikerültek.

Erre este jön a hír. Ez ráadásul pótolhatatlan, karácsonyi ünnepséges lett volna.


2018. dec. 20. 07:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg az előtte és utána készült képek megvannak csak az enyémek nem.
2018. dec. 20. 07:35
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem , mivel csináltad a képet. Mert azt ott rögtön meglehet nêzni és korrigálni ha nem jó.
2018. dec. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

A felelősség az övék, ha:

1. Ők nem ellenőrizték a képeket ott, azonnal.

2. A gép nem a tied volt.

2018. dec. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ott helyben nem nézték meg, én meg ugye láttam őket mint a saját telefonomnál is, kimerevíti egy pillanatra és utána beadja ismét azt a képernyőt ahol további képeket lehet készíteni egyből.
2018. dec. 20. 07:49
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Éppenséggel te magad is megnézhetted volna, hogyan sikerültek a fotók. Engem is nem egyszer kértek már meg, hogy lőjek fotót róluk a mobiljukkal, azt mindig leellenőriztem, hogyan sikerült, azt volt hogy felajánlottam, hogy a biztonság kedvéért csinálnék még egyet.
2018. dec. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na végül kiderült, hogy sorozatfelvétel lett mert hosszabban nyomtam meg a gombot, tisztázódott.
2018. dec. 20. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!