Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » El akarja venni az egyik...

El akarja venni az egyik legjobb barátomat?

Figyelt kérdés

Szóval, 10.-esek vagyunk.

Van egy lány az osztályban akit nem bírok, mert elég vad életstílusa és nagyon kemény személyisége van, emellett utál engem de nem tudom miért, alig beszélgettünk, és mások meg bezzeg bírnak...

Van még egy fiú az osztályban, akivel nagyon jóba lettünk már a gimi előtti hetekben is, és mindketten egymást egy nagyon jó barátnak tartjuk. Szóval kb mindig vele vagyok suliban, olyan mintha már a bátyám lenne. És most a csaj ezt a barátomat próbálja kiközösíteni (pedig a fiú nem egy tipikus menő gyerek meg nem az akiért ezek a nagy menő piás agyonsminkelt csajok odavannak), mellé ül hogy én ne ülhessek mellé, folyton hozzá dumál, direkt vele tesz fel insta sztorikat hogy mennyire imádja meg ilyenek, közben meg önelégülten nézi, hogy tök szarul esik nekem, amikor ő ezt csinálja, és próbálja elvenni tőlem az osztályból azt, akivel a legjobban kijövök.

Nem tudom, annyira szomorú vagyok... Szerintetek mit csináljak? :((



2018. dec. 23. 20:52
 1/6 Linó03 ***** válasza:
A csajjal gondolom nem tudsz beszélni, beszélj a sráccal, hogy neked ez tök szarul esik, neki jó-e? És ha nem, akkor miért engedi.
2018. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig: Nincs olyan, hogy "elvenni egy barátot". az ember nem tulajdon.
2018. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább azon gondolkodj el, hogy a legjobb barátod miért ejtett egy ilyen csaj miatt... Elég egy bula és ejtve vagy...
2018. dec. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó, lehet, rosszul fogalmaztam. Tudom, hogy nem lehet egy embert elvenni, mert nem a tulajdonom. Csak úgy értettem, hogy teljesen kiközösíti, ami miatt teljesen úgy érzem, velem akar kitolni, én meg tök egyedül ülök ott a szünetekben, míg a barátomat a csaj próbálja lefoglalni, direkt, jó távol tőlem. A fiu meg örül, amiért a csaj most úgy "épp rákattant", mert kicsit nehezen nyílik meg alapból másoknak, és nincs olyan sok barátja.

Nem tudom...legszívesebben őszintén úgy kitolnék valahogy a csajjal, nem tudom hogyan kéne.

2018. dec. 25. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem a sráccal beszélj, de ha a srác élvezi a helyzetet, akkor azért nem lesz könnyű, meg honnan tudod, hogy nem alakult már ki a csaj és srác közt valami, csak te féltékeny vagy a szerelmükre.
2019. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen mód ha pofán vered a csajt akkor becsicskul, ha nem akkor legközelebb megver téged.
2019. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!