Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőmnek jó lesz ez az...

Barátnőmnek jó lesz ez az ajándék?

Figyelt kérdés

Ki néztem neki egy párnát amin pénisz van, poénbol. Karácsonyra akarom neki.

Szerintetek örülne? Meg mellé valami bögrét , legjobb barátnőmről van szó.


2018. dec. 24. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Már ne haragudj, de ez undorító! Nem ismerem a barátnődet, de magamból kiindulva én tuti kihajítanám a francba az ilyen 'ajándékot'! Szerintem ez ízléstelen, de valami mérhetetlenül. Hagyd, vegyél neki valami hasznosat és kevésbé obszcént.
2018. dec. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell (kéne) annyira ismerned barátnődet, hogy tudd: erre az ajándékra vágyik-e karácsonykor.

Szerinted ez az ajándék, amivel dicsekedni lehet, hogy 'legjobb barátnőjétől' kapta?

Az ajándékban mindig benne vannak az ajándékozó saját vágyai is! - tehát azt adod, amit te szeretnél kapni.

2018. dec. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg ezt adod, akkor se "fő ajándékként" (már ha lenne ilyen). Adsz neki egy ilyen párnát, meg egy bögrét. Miért nem valami személyeset, hasznosat, aranyosat, és ezt a párnát poénból, ha már muszáj odaadni. Lehet venni nagy képkereteket, amikben alul-felül madzag van, miért nem arra csipeszeled fel a közös képeiteket pl? Biztos jobban örülne neki. Aztán ti tudjátok.
2018. dec. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem örülnék neki.. karácsonyra? Egyáltalán nem jó ajándék..inkább gáz.. ha vicces akarsz lenni akkor inkább szülinapi parti ilyesmikre szoktak ilyen poénajándékokat, meg lanybucsra , de nem karácsonyra.

Ízléstelen és nekem tök szarul esne ha ilyen megalázó ajándékot kapnak a barátnőmtől.

2018. dec. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük a barátnődet... ha egy ócska ribi, akkor kiváló ajándék. Ha nem... hát nem fogja nagyon poénosnak tartani a f...os párnát sem, és mégis, mit csináljon egy párnával? Rakja ki az ágyára a szüleinek, a szobatársainak vagy a pasijának mutogatni? Lányoknak annyi jó ajándék van (ékszer, kozmetikum, élményajándék, jópofa lakásdekoráció, ruhák, mobiltok stb.), pont egy ilyen kellene?
2018. dec. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg vicces mert ha ilyen párnát adsz neki akkor igazán jóba vagytok úgyhogy én viccesnek tartanám.



Egy nem prűd lány

2018. dec. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a prűdségről szól. :'D semmi köze hozzá. Ennyi erővel kapjon mindenki vibrátor meg péniszpárnát ja meg csöcspapucsot. Aki nem visel az meg prűd nem? :D ne beszélj már hülyeségeket. És mit csinál vele? Rajta fekszik? Ölelgeti? Vagy kiteszi dísznek? :'D
2018. dec. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy aki az ilyen ízléstelen ajándékokat nem szereti, az már rögtön prűd. Azért a f...ospárnaajándékozás meg a férjem farkát is csak monogramos textilzsepivel fogom meg végletek között vannak átmenetek.
2018. dec. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megvettem neki poénbol, jót nevettünk! 😁

Persze kapott tőlem mást is.

De legalàbb felvidítottam. Semmi probléma nem volt. Reakciója (te nem vagy 100as) 😂😂

2018. dec. 24. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!