Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondtam egy furcsa titkot a...

Elmondtam egy furcsa titkot a barátomnak. Félek hogy elmondja! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kezdjük is ott hogy milyen a barátom:szeret maszturbálni önkielégítés és szexuális életet élni. Általában mindig benn van az ilyen maszturbálás "kalandokba".


Nos hogy tudjátok, hogy kb.milyen a barátom, térjünk a lényegre.

Van egy nem mindennapi és a társadalom számára elutasító fétisem. Mind eddig titkoltan, de végül elmondtam a barátomnak. Úgy szeptember-október lehetett amikor is egy suliszünetbe ez elmondtam. Az elején még furcsán nézett rám, hisz nem is tudta hogy van ilyen, de elmagyaráztam.Végül megérett, és azt mondta hogy holnapra el is felejti. Utána még chateltünk is hogy menjek le alfába, nyugodjék meg stb.


De elkezdtem félni hogy elmondja és a társaságokat is elfelejthetem 3 évig(3 év múlva járom ki a sulit) és ennek hatására egy genetikai hulladéknak érzem magam és undorodom saját magamtól. Tényleg az vagyok?


Ti szerintetek elmondja? Kell félnem?



2019. jan. 8. 14:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Tök jó hogy azt is leírtad hogy a barátod szeret maszturbálni, de ennyi szófosás után sem derült ki hogy mi az a fétis amiről az egész kérdés szól.
2019. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem leírni hogy szexuális fétis. Tehát erre a fétishre felizgulok, fel áll.
2019. jan. 8. 14:35
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
nem szégyen az, nekem is feláll, ha szép, sárga villamost látok :)
2019. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert, mi volna az, ezért mégis miért utálna meg mindenki?
2019. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem ez a szégyen, hanem a fétisem ez szégyellem.

Nem szeretném leírni, hogy mi a fétisem, mert Akkor minden perveznek elhordtok.

2019. jan. 8. 14:38
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban a barátod, akkor nem fogja elmondani senkinek és nem húzza ezzel az agyad. Amúgy meg a túl intim, személyes dolgokat tartsd meg inkább magadnak. Abból nem lesz baj. De egyébként ne félj, a szexualitás kategóriában már sok beteg fétisről olvastam, nem hiszem, hogy a tiéd túl különleges lenne.
2019. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Jártál te már a szexualitás kategóriánál? Szerintem nem tudod überelni amik ott mennek.
2019. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Jut eszembe... törvény tiltja? Az hogy furcsa, kinek baj?
2019. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt akartam mondani, hogy ezen az oldalon valószínűleg mindenki olvasott már cifrábbat a te fétisednél :D
2019. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy anonim oldal, nyugodtan leírhatod. Legalább sejtheted, hogy milyen reakciókra számíthatsz, ha kiderül.
2019. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!