Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy egy csaj...

Miért van az, hogy egy csaj idősebbekkel szeret barátkozni, viszont? Lent részletesebben leírom.

Figyelt kérdés

Régóta ismerem és mindig nála idősebb csávókkal szeretett lógni. Vagy ki tudja mit csinálni.

Most már 18 és most is van egy már tanár csávó akivel össze barátkozott,akinek sok sok pénze van,de a csaj elmondása szerint utálja hogy ha bármennyit is költ rá,nem a pénz miatt barátkozott össze vele. Szóval ez nem érdekli őt. Ezt el is hiszem,mert ismerem már annyira.

Láttam,hogy a legtöbb válasz erre az volt,hogy "mert nekik már több pénzük van mint a fiatalabb fiúknak".


Volt egy nála kicsit fiatalabb gyerek akinek 3 évig kellett teperjen,hogy adjon neki egy esélyt,de csak mert fiatalabb volt.


Ebben az a bibi,hogy ő meg még kb. egy 14 éves szintjén van,viselkedésben,agyilag. Éretten akar élni közben közel sem az? Konkrétan semmit nem lehet megbeszélni vele,ha már kicsit is komolyabb téma van,röhög vagy tereli a szót. Valamint bárkit meg tud sérteni felelőtlenül,hajlamos nem tisztelni azokat,akik egyidősek vele és kedvelik,vagy ezzel visszaél. Az egoját is láthatóan jól felpumpálták ezek a csókák.

Őket sem értem,miért buknak ennyire rá. Rá fokozottan nem igaz ez,hogy a "lányok hamarabb érnek"

Ha én szülő lennék,zavarna ha ilyen 20 felettiekkel lenne tele a lányom,még 18 évesen is nemhogy 15..Mert már akkor kezdte.

Mi a véleményetek ánblokk az ilyenről?

Jó tudom most jönnek az ilyenek,hogy mit avatkozok bele más dolgába meg mit érdekel engem.. Hát érdekel,mivel 13 éve ismerem és én is félig-meddig a haverja vagyok és nekem panaszkodik ha van valami "világproblémája."


2019. jan. 14. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanár és sok pénze van? És Magyarországon?
2019. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyszerre két egyetemen tanít.
2019. jan. 14. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!