Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barataim, egyedul...

Nincsenek barataim, egyedul erzem magam? Sos

Figyelt kérdés

Mindjart betoltom a 20. evemet, egyetemre jarok egy fel eve, es az az igazsag h nincsenek igazi barataim. Altalanos iskolaban volt 5 igaz baratom, de ahogyan kozepiskolaba kezdtunk jarni, szinte mind masik varosba mentunk tanulni, egyre inkabb eltavolodtunk az evek soran. Illetve volt egy baratnom, akivel gimiben is osztalytarsak voltunk, de azt hiszem a tinedzser korszakunk miatt tavolodtam el vele is, voltak hullamvolgyek, de a gimi vegere joban lettunk megint, csak persze nem ugy mint reg. Regen o volt a legjobb baratom, ugy 12 evig, ovi ota. De gimiben mas korokben mozogtunk, ha osszefutnank beszelgetnenk kb ugy mint regen, de megse olyan semmi, hisz magunktol nem keressuk a masikat.

Gimibe is voltak barataim, de sok barati korben mozogtam, mire vegul megtalaltam a nekem valo tarsasagot. De a giminek vege, az osztalybol kb 3 emberrel tartom a kapcsolatot. Kozuluk egy az egyetemen csoporttarsam, de vele is felszines a kapcsolatom, jol elvagyunk, sok mindent megbeszelunk a masikkal, de nem bizok meg benne teljesen, ugyanis a gimiben kimutatta nehanyszor a foga feherjet, neha ketszinu. A masik 2 lanyra erzem h mindig szamithatok, tenyleg. De bant, hogy egyre ritkabban beszelek veluk. Honapok ota nem talalkoztunk, es ha havonta beszelunk telefonon 1x akkor sokat mondok, viszont ha beszelunk, akkor az tobb oras cseveges, tehat megbizok bennuk es ok is bennem, de akkor miert nem keresnek? Legutobb en kerestem oket, ennek kb 2 hete, azota is semmi. Ok ketten egyebkent nem jonnek ki jol, tehat nem arrol van szo h kikozositenek, szimplan veletlen egybeeses, hogy alig beszelunk, de en tobbre vagyom, igazi, elmelyultebb baratsagra. Emiatt ugy erzem neha, hogy senkim sincsen. A csoportombol egyetemen is vannak aranyos emberek, tehat suliban elvagyok veluk, tudunk jokat beszelgetni stb, de toluk nem varok elmelyult baratsagra.

Egyebkent pl parkapcsolatokkal sosem volt gondom, most is van parom 1 eve, vele mindent meg tudok beszelni, a baratom is egyben. De eszrevettem, h neha olyanokba akarom ot beavatni, ami nem pasis tema, ehhez egy baratno kell, vagy tobb.

Szoval nekem baratnokre lenne szuksegem, vagy jo lenne a fiu barat is, azt is eszrevettem, h veluk sokszor jobban kijovok hosszutavon, kevesebh feszkoval jar egyutt.


Eddig barmlyen tarsasagba keveredtem, a vege mindig az lett , h kibeszeltek a hatam mogott, irigykedtek ram, ez szulte a rosszindulatot..nem ertem miert kapom ezt szinte mindig elobb vagy utobb, de eddig mindig csalodnom kellett az emberekben.


Szerintem nem is velem van a baj, egyszeruen sokak szerint is, van bennem valami, amire irigykednek. De oszinten mpndom, fogalmam sincs ez mi lenne, talan pusztan a pozitivitas ami belolem arad, vagy csak az, h nekem nem szokasom masok hatbaszurasa, pletykalas stb.


Volt valaki hasonlo helyzetben?

Ha nem derult volna ki, lany vagyok egyebkent :)


Kerlek segitsetek belem lelket onteni...


Koszonom azoknak akik elolvassak, nagyon hosszu lett, elnezest.



2019. jan. 16. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

"most is van párom"

Szerintem itt elástad magad xD

2019. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Figyelj, vannak emberek, akik nem ilyen sunyi, irigykedos, kibeszelos hülyék, majd rájuk találsz. Próbálj meg más körökben mozogni😇 Nézz önkéntes munkát, ott általában aranyos emberek vannak. Legalábbis az allatmenhelyen, ahova en jártam, ott mindenki az volt. 😅
2019. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Érdekes hogy.mennyire leírják itt a gondjukat sokan. De mire tudsz megoldásrt tenni.
2019. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Nekem egy barátom sincs. Akkor én mit szóljak? XD
2019. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem te egyáltalán nem vagy olyan rossz helyzetben. Velem a családomon kívül soha nem foglalkozott senki. Mindenki más csak levegőnek nézett. 18/L
2019. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted nekem is pontosan ugyan ez jutott. Egyszerűen nem tudom hol tudnék barátnőket szerezni. Szintén fiúkkal jobban jövök ki, de nekem nem valók fiú haverok.

És ahogy mondtad te is hiába a párod is a barátod én se fogom az enyémet shoppingolni rángatni, vagy megkérdezni, hogy melyik alapozó passzol az arcomhoz. Egyszerűen nem az a kategória.

Fogalmam sincs, hogyan találhatnék "legjobb barátnőt".

2019. jan. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!