Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nincsenek barátaim, és...

Ha nincsenek barátaim, és akik voltak, azokat elveszítettem, akkor ez az én hibám?

Figyelt kérdés
Hogyan dolgozzam fel,hogy elveszítettem minden barátomat? kétségbe vagyok esve. Az öngyilkosság is megfordult a fejemben.
2018. dec. 6. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Szerezz ujakat

Nyitott a világ.

2018. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feldolgozni kell ezt hanem tenni ellene. Ne azon gondolkodj hogy kinek a hibája ami a múltban történt, mert az nem visz előre.

Nyiss feléjük és szerezd vissza őket. Ha tényleg jó barátaid voltak, te is biztosan hiányzol nekik.

2018. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért veszítetted el a barátaid? Ha a te hibád akkor tanulj belőle és változtass...
2018. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, mert ha igazi barátok akkor nem veszted el őket 😀

Előfordul, hogy összevesztek és egy ideig nem tartjátok a kapcsolatot vagy a pokolba kìvánjátok egymást de előbb-utóbb visszaàll a rend. Oké nem magától valamikor tenni kell érte.

Ha teljesen sikerült bukni őket akkor sosem voltatok barátok. Akkor meg minek siratni őket?

2018. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen elméletek, amiket nagyon károsnak tartok: "az emberi kapcsolatok tükröt tartanak eléd, ha szemetek veled, valószínű te is az vagy, nézz magadba", stb. A valóság az, hogy az emberi kapcsolatok folyamatosan alakulnak, új iskola, munkahely, lakóhely, pár, és lemorzsolódnak a régi ismerősök, jönnek újak. Van, akinek akkorát fordul az élete, hogy szégyelli a régi barátait és új közegből válogat, vagy egyszerűen a távolság miatt szakad meg a kapcsolattartás. Engem sokan lelki szemetesnek használtak, ők egyrészt lekoptak, mikor elmúlt a problémájuk, másrészt én építettem le őket, mikor sok volt az, hogy mindig csak én ugrottam, de ők sose értek rá, ha én szerettem volna kiönteni a lelkem. Nem a te hibád, öngyilkos meg pláne ne akarj emiatt lenni. Éld az életed, dolgozz, vegyél részt programokon, amik örömöt okoznak, és biztos találkozol olyanokkal, akikkel jó együtt tölteni az időt és számíthatsz rájuk. De ne az legyen az életed mozgatója, hogy a barátokat bármi áron megtartsd.
2018. dec. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!