Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az baj ha nincsenek az osztály...

Az baj ha nincsenek az osztályban barátaim?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy már nagyon sok emberből kiámbrándultam az osztályból, meg én úgy érzem nem ugyanazokat a stílust képviselem velük. Lehet, hogy velem van a baj, de én nem szeretnék oylan lenni mint a többiek. Az a baj, hogy még nagyon gyerekesek és nagyon sokk megalázó, cink dolgot csinálnak mindig és ezért nem szeretem az osztályomat. Szó szerint MINDENKI ugyanolyan és ugynazt csinalja.

2019. jan. 17. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nem baj, nem kötelező követni őket. Én se bírtam azt a stílust amit az az osztályom képviselt amelyikkel 1-6. osztályig jártan
2019. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az általánosban volt ilyen az osztályom. Mindenki beszólogatott, gúnyolodott, szitkozódott mindenkivel ok nélkül. Ezt én sose értettem miért kellett, mi benne olyan jó, miért foglalkozott mindenki a másikkal. Engem különösen piszkáltak.Nekem nem volt az osztályba barátom, de másik osztályokból rengeteg volt.
2019. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

A randomgenerátor dobott neked 20-30 embernyi mintát. Mindez befolyásolva van vallási, vagyoni, lakóhely szempontok szerint. Még nem is az egyének döntése, hanem a szüleiké.


Egy átlag osztályból van 6-8 vezérürü, a többi csak béget utánnuk. Emellé még nincs kialakult személyiségük, élettapasztalatuk, és be vannak zárva mint ahogy te is. Asszimilálódsz vagy eltipor a csorda...persze hogy követik azt a 6-8 idiótát.


Valszeg 10 év múlva nagyjából a felükből értelmes ember lesz, de igazából kit érdekel.


Keress barátokat máshol.

2019. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!