Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akinek nincsenek barátai az...

Akinek nincsenek barátai az osztályban, suliban és folyamatosan szekálják, kiröhögik azok, hogy bírják?

Figyelt kérdés
Velem ez a helyzet, utolsó évem lesz középiskolába és előre szorongok.
2014. aug. 27. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
engem általános végén találtak meg ilyen hülyeséggel...addig nem volt gond, de utána 1 elkezdte és a többi beállt mögé a sorba...középsuliban megint nem volt gond...de közép suliban már könnyen kialakíthatsz másokkal barátságot más iskolatársakkal...csak meg kell találnod akivel normálisan eltudsz lenni...és miért közösítenek ki?
2014. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is kiutáltak mert ronda vagyok meg nem vagyok nagyszájú. Csendben elüldögéltem a hátsó padban, mást nem nagyon tudtam tenni. Próbálj meg nem odafigyelni rájuk.
2014. aug. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát rajtam sokáig röhögtek ki, és vagy elkezdtem velük nevetni. Vagy mondtam hogy remélem jól érzik most már magukat. Szóljanak mikor vidítsam fel őket újra. Vagy amikor durvát beszóltak, mondtam hogy még mindig emberibb vagyok mint ti. Vagy volt olyan aki azt mondta rossz rád nézni. Én meg megálltam mélyen a szemébe néztem, és megkérdeztem hogy most ugorjam ki az ablakon, vagy elég ha elüttetem magam hogy ne kelljen többet rám nézned. De halál komolyan kérdeztem, és utána köpni nyelni nem tudott. És elindultam az ablak felé, kinyitottam rátérdeltem a párkányra és ránéztem. Most vagy később gondoltad? Majd mondta hogy jól van fejezzem be. Azóta rám se mert nézni. Így éltem túl 12 év iskolás évemet.
2014. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Állj ki magadért! Erre már rájöttem! Nem szabad hagyni hogy más irányítson!
2014. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!