Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok segíteni? Össze...

Tudnátok segíteni? Össze vesztem a legjobb barátommal.

Figyelt kérdés

Kb.egy 6 éve ismerem és, nem akarom elveszíteni.

A lehető legapróbb promlémán vesztünk össze, és nem tudom mit csináljak. Tényleg egy jelentéktelen, és apró dolog volt. Legszívesebben el akarnám kerülni, de akkor sosem fogjuk ezt a problémát megoldani.


Végülis én kezdtem el az egészet, de akkoris borzalmasan fáj, minden amit mondott.


Én kérjek bocsánatot, vagy tartsam magam távol tőle, amíg rá nem jön hogy hibázott és szüksége van rám? Vagy van bármi egyéb? Kérlek segítsetek!


Ja, és azokat az embereket megkérném hogy ne írjanak semmit, akik nem tanácsot akarnak adni.



2019. jan. 19. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Leírhatnád a problémát, úgy jobban tudnék segíteni. Ha gondolod privátban megírhatod.

Szerintem őszintén beszélj vele a dologról. Te is mondd el a saját véleményedet, és kérj bocsánatot azokért a dolgokért, amivel esetleg te bántottad meg, de azért azt is mondd, hogy ő is megbántott, és örülnél ha erre ő is rájönne. Semmiképp se hagyd most elmenni, mert lehet ártana a barátságotoknak

Nem 100 %-an értettem a helyzetet, de remélem tudtam segíteni :)

2019. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze vele? Hasonló esetben vagyok én is a legjobb barátommal és nem tudom rávenni, hogy ráírjak, mert ha ő neki már nem vagyok fontos akkor azt nem tudnám feldolgozni meg ilyenek. Lehet, sosem fog rádírni, hacsak te nem írsz rá. Ez olyan, minthogy sokan nem mernek odamenni a lányhoz akit szeretnek, de attól független szeretik, csak félnek attól, hogy mit reagál majd...
2019. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, akkor nem fudanshi lenne amúgy?
2019. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az alapja az egész összezörrenésnek? Ehhez azt is tudni kéne, igen. Sokat jelenthet, még akkor is, ha jelentéktelennek tűnik.
2019. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerj bocsánatot,amièrt Te kezdted el,de mond el neki,hogy fáj,amiket mondott.
2019. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!