Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdhetnék a legjobb...

Mit kezdhetnék a legjobb barátommal? Lassan teljesen antiszociális lesz.19/f

Figyelt kérdés

Szlovákiában élünk falun, 2 hete érettségiztünk le, azóta nincs suli, dolgozni pedig csak szeptembertől kezdünk (addig úgy vagyunk mint iskolások).

Az előző évek nyarait végigbuliztuk, jóformán egy perc pihenőt sem tartottunk.

Most pedig mióta nincs suli még a házból is alig akar kijönni. Persze azért minden nap találkozunk, beszélünk, de általában csak fekszik, felkelni sem igazán akar, csak enni/inni megy ki a szobájából. Amikor kérdem tőle, hogy mi a baj akkor mindig azt mondja hogy semmi, csak egyszerűen nincs kedve semmihez.

Egész nap csak tv/filmek/sorozatokat néz. Tavaly megcsináltuk a jogsit, akkor vett is egy régi autót (skoda felicia), azzal szoktunk futkosni össze vissza, de most ha mondom hogy menjünk valahová, azt mondja itt a kulcs, viheted az autót.

Ma ő hozta fel, hogy jövő hónapban leugorhatnánk Balatonra, meg bulizhatnánk valamerre.

De nem értem, most mi ez a nem érdekel semmi hozzáállása?



2018. jún. 4. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál,hogy tényleg nincs kedve semmihez?

Néha én is ilyen voltam régen,DE mióta melózok,azóta mindig :D

2018. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!