Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintem a barátaim semmibe...

Szerintem a barátaim semmibe vesznek . Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval én mindenkit meghallgatok , segítek . És általában közlöm , hogy én itt vagyok számíthatnak rám . Mindenki megnyugszik .Aztán úgyanott kötünk ki , én ápolgatom mindenki lelkét . De valahogy nem értem , mért nem érzik hogy néha nekem is szükségem lenne erre . Soha nem mondanának nekem olyanokat (lásd fentebb) amiket én szoktam nekik.Úgy nézki érzelmiszemetesláda lettem.
2019. jan. 27. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek nem barátok...
2019. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg olyannak látnak vagy olyannak mutatod magad, mint akinek nincs szüksége ilyesmire. Ismerős érzés, manapság én is egyre gyakrabban érzem, pedig már nem vagyok gyerek. Nem túl kellemes dolog.
2019. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismeretlen emberekkel szoktam csak beszélni, velük is mindig csak ez van.. Bár én nem kiadni akarom magamból hanem szeretnék magam mellé valakit akitől ez mind elmúlna
2019. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!