Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok ölelése nyilvánoaan?

Barátok ölelése nyilvánoaan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek az ölelés két barát között mennyire számít gáznak?

Úgy értve, hogy két srác között akik nagyon jó barátságban vannak és már-már lelki társak egymásnak, mennyire fér bele egy baráti ölelés akár nyilvános helyen is?


Nekem egy rakás haverom van és mindenkit képes vagyok bárhol megölelni puszta baráti szeretetből.


Ez másoknál mennyire számít gáznak?



2019. febr. 3. 16:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem sem ciki!

Barátok között ez teljesen normális, akkor is ha nem lány-lany, lány-fiú, hanem fiú-fiú barátságról van szó.

Gázos inkább a 3 puszi... vagy a zavarbaejtően hosszú pacsi(ilyet konkrétan majdnem minden reggel látok a buszmegbe) legalábbis számomra.

N

2019. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz, ha két barát szereti egymást, és találkozáskor vagy búcsúzáskor megölelik egymást!? Igaz barátoknál ez így természetes.


Gáznak inkább az a gáz, ha valakinek igaz barátok helyett csak felületes kapcsolatai vannak, nincs közöttük semmilyen kötődés a másik felé, és nem ismerik egymást igazán.

2019. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Valszeg az ölelés az egyik főbb szeretetnyelved.

Ez nem baj. Ahogy a nyilvános ölelés sem.


Saját vélemény: Amit nehezen bír a gyomorm amikor pusziszkodik két férfi.

2020. máj. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem gáz én is ezt csinálom fiú barátaimmal és lány barátaimmal egyaránt.
2020. máj. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Két egymást csiklandozó fiú cikibb.
2020. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!