Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerinted milyen barátnő az...

Szerinted milyen barátnő az ilyen, aki lek. Rvázik a hátad mögött és hasonlók, mikor ő az?

Figyelt kérdés

Ilyen dolgai vannak, hogy találkoutam egy sráccal egy buliban, ittunk egy italt, majd később randiztunk, jártunk is egy darabig ezért én voltam a "buli k.rvája".

Ja meg eltörte a laptopját, ezért azt mondta az anyjának, hogy én voltam, mikor nála jártunk, de nehogy mondja nekem, mert én részeg voltam és utána még rám haragudott, mert ezért leüvöltöttem...


Ja a legjobb, mert ilyen megbízható, nem meséltem a pasijaimról, ezért elterjesztette, hogy úristen ő még szűűűz...


2019. febr. 10. 14:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Aztán ő dugatta meg magát mindne gyökérrel, meg büszke volt, higy veke csalta meg egy srác a barátnőjét...


Én marha meg még családi dolgokat is elmondtam neki, amit nem kellett volna...

2019. febr. 10. 14:01
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ellenségre már nincs szükséged ilyen barát mellett :D
2019. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Mert ha 16 akkor ok. Kinovod. De ha mar 20 elmultal akkor gáz ez a gondolkozas! Baratno leku..áz kibeszel a hatad mogott..erre te rajottel, tudsz rola..akkor mi a kerdes itt? Ha normalisan gondolkozol rajosz, hogy az ilyen nem baratno es nem kell vele tovabb baratkozni, foglalkozni! Intsel tole gyors bucsut, legalabb egy "problemaval" kevesebb lesz neked! Ne oviskodjal ilyenekkel!
2019. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Ő már nem a barátnőd és ha ilyeneke tesz, akkor szerintem eddig sem volt az. Félreismerted. Van ilyen.
2019. febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Minek baràtkozol vele??
2019. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mert nagyon nincs más...
2019. febr. 10. 15:55
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyennel a nincs más is jobb!

De ha te elturod a hatbaszurkalast, kibeszelest,mocskolodast akkor tégy úgy

2019. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igazatok van...


Nemrég is hátba támadott.... Én marga meg most is elmondok neki mindent...

2019. febr. 10. 16:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te is tudod, hogy ez neked nem jo, csak naiv vagy
2019. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen a barátság szó használatán kívül, van bármi, amitől barátok vagytok?

Szerintem tudod, hogy nincs szükséged erre a lányra.

2019. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!