Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerinted milyen barátnő az...

Szerinted milyen barátnő az ilyen, aki lek. Rvázik a hátad mögött és hasonlók, mikor ő az?

Figyelt kérdés

Ilyen dolgai vannak, hogy találkoutam egy sráccal egy buliban, ittunk egy italt, majd később randiztunk, jártunk is egy darabig ezért én voltam a "buli k.rvája".

Ja meg eltörte a laptopját, ezért azt mondta az anyjának, hogy én voltam, mikor nála jártunk, de nehogy mondja nekem, mert én részeg voltam és utána még rám haragudott, mert ezért leüvöltöttem...


Ja a legjobb, mert ilyen megbízható, nem meséltem a pasijaimról, ezért elterjesztette, hogy úristen ő még szűűűz...


2019. febr. 10. 14:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Madarat tolláról, embert barátjáról!"

Egy embert kellene keresned a környezetedben, ez meg kuka.

2019. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát nagyon durván nyomozgat, meg pletykálgat, áskálódik, pont ő a k..va. Sehogyan sem tudom levakarni magamról.
2019. febr. 13. 10:47
 13/14 A kérdező kommentje:

Arról nem beszélve, hogy hónapok óta nem alszom, mert azzal csesztet, hogy mikor végzek az egyetemen... Úgyhogy ráhagytam, higgyen amit akar... Próbáltam neki elmagyarázni, hogy sajnos így megy úgy, de hiába...


De majd az lesz, hogy én hazudtam neki, mikor csupán annyiról van szó, hogy ráhagytam, meg engem ne pletykáljon senkinek sem... De már figyeli majd a diplomaosztós képeket, úgyhogy azzal tuti szétszed...


Annyit idegeskedek miatta, hogy arra szavak nincsenek.... Mindenkinek igaza volt, aki szerint redukáljam le vele minimálisra a kapcsolatot...

2019. febr. 13. 16:31
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, az azért remélem, feltűnt, hogy te is folyamatosan lek.rvázod őt.

Miért töltesz időt valakivel, akivel láthatóan utáljátok egymást? Ennyire sok a szabadidőtök?

Mi az, hogy "nincs más"? Pasit is így választasz magad mellé? Tök mindegy, milyen, mert "úgysincs más"?


Ha diplomaosztóra készülsz, akkor már nem 16 éves vagy. Számomra ijesztő ekkora elveszettséget látni az emberi kapcsolatok terén egy majdnem felnőtt embertől. :(

2019. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!