Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem a legjobb barátom...

Elvesztettem a legjobb barátomat, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel 5éve lettünk nagyon jóba, napi szinten beszéltünk, mindent tudtunk egymásról. Viszont szeptemberbe egyik napról a másikra megszakította velem a kapcsolatot. Egyik üzenetemre se válaszolt, próbáltam hívni de semmi. Aztan(mivel osztálytársak vagyunk) suliba közölte, hogy egy ideig jobb lenne ha külön lennénk, és pihentetnénk a barátságunkat. Nem is értettem, hogy ez, hogy vagy miért jött. Próbáltam vele beszélni, de akkor is csak ugyanezt mondta. Aztan pár hónap múlva ismét beszéltünk és azt mondta, hogy ennyi idö nem volt elég, hogy átgondoljon mindent. De szerinte hagyjuk a barátságunkat annyiban. És én azóta teljesen magam alatt vagyok. Borzasztó nagy űr van bennem amit ő hagyott. És hiába próbálom visszaszerezni sehogy se tudom. De képtelen vagyok elengedni. Ráadásul minden nap látom, és az hogy ő milyen jól elvan a ,, látszat'' barátnőjeivel borzasztó érzés. Egyszerűen nem tudom elengedni. És fogalmam sincs, hogy mit tegyek. A tanulásomra se tudok figyelni, ráadásul most fogok érettségizni is és félek, hogyha így haladok nemfogok tudni felkészülni. 18/L

2019. febr. 8. 02:50
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szegényem 😔😕
2019. febr. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen legyél picit talpraesettebb. Ő már nem a barátnőd, elengedte a kezed, engedd el te is az övét. Ne csinálj magából bohócot, legyen benned büszkeség. Nemsokára vége a sulinak, gondolom továbbtanulás, új impulzusok, azzal a lánnyal meg ne törődj, sose volt a barátod. Mutasd magad felhőtlennek és boldognak.
2019. febr. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Állítsd le a követését Fb-n (ahhoz nem kell törölni ismerősök közül) és nem fogod látni ott amiket kitesz.

Elhiszem, hogy nagyon-nagyon nehéz, de sajnos fel kell dolgozni, hogy ez történt. Azt is megértem, hogy különösen fáj, hogy magyarázat nélkül történt.

2019. febr. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt. 5 év gimi után egy évvel hirtelen leépített. Megdöbbentő. Nem tudtam az okát, de nem is akartam megtudni. Mindig is becsültük egymást, sosem voltak nézeteltéréseink, bíztunk egymásban. Emiatt úgy gondolom biztos "komoly" indok lehetett az ő részéről, ami miatt feladott egy ilyen biztos barátságot. Úgy gondolom hülye az az ember, aki nem értékel ritka jó minőséget.

Hülye emberrel pedig nem foglalkozom. :)

2019. febr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az emberek változnak,ahogyan a kapcsolatok is. Valamelyik elhal,valamelyik tovább él. Ez a természet rendje. Szerintem el kellene engedned,és tovább kellene lépned. Új barátokra szert tenni.
2019. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( igen, az emberek változnak, kapcsolatok hullámzanak és elhalnak, de 18 évesen annyi lehetett volna benne, hogy legalább elmondja, mi a gond :(
2019. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Velem is ilyesmi volt. Csak mi kb. 9 éve ismerjük/ismertük egymást. Aztán jött a tovább tanulás. Én Pestre, Ő meg Gödöllőre ment... de ez lényegtelen. Aztán szeptember elteltével már új bff-je lett, teljesen kifordult magából szinte azt is kimerem mondani, hogy már rá sem ismerek. Volt, hogy hónapokig nem beszéltünk, az előtt meg szó szerint minden nap.

Ehhez, hogy feldolgozzam, hogy elvesztettem a bff-em kellett 1 hónap. Majd elhatároztam, hogy ideje új barátokat szerezni, ehhez elég volt egy: "Szia, mizu?" mégha ez egy kicsit kevésnek is hangzik ...ez volt 2 hónapja, azóta is szuperul megvagyunk az új barátommal.


SZÓVAL


Ha 18 évesen nem mondta el, miért is kerül, akkor foglalkozni sem érdemes vele az ilyen nem barát és nem is volt igaz barát!!


Ne csüggedj, a barátok jönnek - mennek.

Légy talpra esett és szerezz új barátokat! Menj sportolni, keress valami hobbit. Tanulj. Tereld el a figyelmedett.

2019. febr. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is megtapasztaltam ezt egy 30 éves diplomás nőtől! felejtsd el őt, mert nem érdemel meg téged! Nem tudom mi van manapság, de az én fiatalkoromban kb 25 éve még nem volt ennyi szélhámos nő és férfi sem. Nagyobb gerincesség és becsület volt az emberekben tudtuk ki kivel jár és nem is hajtottunk rá más nőjére. Most meg nem győzöm hallgatni és olvasni a beszámolókat, mindkét nemtől, hogy milyen hazug és álságos módon dobták el, vagy csalták meg. A magán-nyomozók jól keresnek és megfigyelő-lekövető eszközök kereskedői is-hála a sok szélhámos embernek. Ma a csajoknak csak kis százaléka akar családot és komoly kapcsolatot, inkább csak szexelni akarnak és bulizni, azzal, aki bejön nekik külsőre és van pénze is. A legtöbb férfi-haverom ezt sérelmezi. ez van.
2019. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!