Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért van ez?...

Szerintetek miért van ez? Miért fordul el mindenki?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hiába probalok barátkozni, egy idő után mindig egyedül maradok. Alapból is egy zárkozotabb, nehezen barátkozó ember vagyok, viszont az utobbi időben próbáltam nyitni az emberek felé és úgy gondolom müködött is. Beszélgettem, kedves voltam, meghallgattam őket. Jelenleg is ez történik velem, hogy látom már nem vágyik a társaságomra pedig semmi rosszat nem tettem. Nem ez az első alkalom. Miért van ez? Velem van a hiba? Már teljesen ezt érzem. :(
2019. febr. 15. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Te sem lehetsz mindenkinek szimpatikus. Neked se szimpatikus mindenki, ez ilyen.

Meg kell találnod azokat az embereket akikkel közösen szimpatizáltok.


Nem feltétlenül benned van a hiba.

2019. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonymousreview60 ***** válasza:
91%
"egy idő után mindig egyedül maradok" Akkor valószínűleg tényleg benned van a hiba. Sajnos az ember sokszor vak a saját hibájára, és azt a hibát a többiek nem teszik szóvá - vagy csak tudatalatt érzékelik - és a kapcsolat megszakításával kezelik.
2019. febr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az élet túl rövid ahhoz, hogy olyan emberekre pazarold, akik nem vágynak a társaságodra.
2019. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet a baj. Én mindig igyekeztem segíteni nekik bármiben, meghallgattam őket. Ezek szerint nem vagyok jó.
2019. febr. 15. 11:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nem a te hibád. Velem is pontosan ez van. Beszélgetek emberekkel, de egy idő után szó nélkül, hírtelen eltűnnek. Még statisztikát is írtam a netes beszélgetésekről (de a személyesek se maradnak meg). Ha írok valakinek, 20% el se olvassa. 50% elolvassa, de nem válaszol. 15% válaszol egyszer, de utána nem. 12% többször is válaszol, de aztán szó nélkül eltűnik. 3% elutasítja a beszélgetést. 0% a hosszútávú beszélgetés, esetleg barátság.
2019. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon règen volt egy kedves munkatàrsam.

Tènyleg kedves volt,hiba nem volt benne mèg ajándèk szakacskonyvet is kaptam tole.

Ès lehet hogy bunko voltam,de eltavolodtam tole szandekosan.

En nagyon zàrkòzott voltam o pedig szerintem nagyon akart egy baratot.

Nem tudom megfogalmazni mi zavart benne.

Talán tùlságosan is vágyott barátságomra es ez kissè megrèmisztett,mert nem èrtettem miert.

Igaz en is lelkisèrült voltam nem fèrt bele az èletembe ő aki szintèn az volt szerintem.

Szoval nemtudom mit èreztem rajta.

Tiszteld önmagad es tudd azt,hogy Te èrtèkes vagy!sőt vegyèk megtiszteltetèsnek,ha barátjuk leszel.

Ne pedig megkeseredve akarj mindenáron egy barátot (utóbbi csak tipp).

Jobban becsüld magad!

2019. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6os vagyok.Ja...tudatalatt èrzèkeltem valamit,de nemtudom pontosan mit.

Ha van bátorságod kèrdezd meg őszintèn egyik "volt" barátot,ismerőst,mi lehet a gond veled.

De lehet ők sem tudjak majd megfogalmazni.

2019. febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélgetni erről/bármi másról írj nyugodtan.
2019. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért van ez,mert csak felszínes emberekkel barátkoztál eddig. Akik addig maradnak,amíg hasznot húznak belőled. Aztán ha már nincs semmi hasznuk belőled,akkor eldobnak. Az igaz barátságban nincs ilyen. Manapság már nagyon nehéz igaz barátokat találni. Nem a te hibád.
2019. febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonymousreview60 ***** válasza:
Az is lehet az egyedülléted mögött, hogy van olyan, hogy valaki túlságosan barátkozni akar. Szinte kétségbeesetten társat/társaságot keres. Ez érezhető. Nem büdös, nem dühös, kedves. Ez az erőlködés alapvetően idegesítő, emellett ha ennyire kell kepesztenie, akkor valamiért csak egyedül volt eddig, - és nem feltétlenül a saját hibájából - és akkor miért kellene másnak ő.
2019. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!