Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akar velem barátkozn...

Miért nem akar velem barátkozni az a lány, akit velem csalt meg a barátja?

Figyelt kérdés

Van egy helyes srác akit régóta ismerek, sokat kezdetben csak messengeren dumáltunk, majd camsex lett belőle végén már összejártunk, de csak testi kapcsolat volt köztünk, szerelem nem.

Közben összejött egy lánnyal , de mi továbbra is összejártunk. Eleinte a lánnyal is nagyon jó barátnők voltunk beilleszkedett a baráti társaságunkba.

Aztán volt egy kalandom részegen a barátjával, meg az ő haverjával hármasban és a haver szája eljárt és a csaj megtudta hogy mi volt. Utána a barátja bevallotta hogy többször is találkozott velem kettesben.

Akkor lett egy szünet a kapcsolatukba, de szerencsére kibékültek. Szombaton volt egy ilyen baráti összejövetel és ők is ott voltak meg én is. Bucsúzáskor a lányt megöleltem , de ő ezt nem viszonozta és elég rosszul esett ez nekem, mert azért öleltem át, hogy érzezze, hogy átérzem a helyzetét, hogy most nem könnyű neki. ezek után nem tudom, lehet e még köztünk normális baráti kapcsolat.



2019. febr. 11. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem akar velem barátkozni az a lány, akit velem csalt meg a barátja?"

Ez beugratós kérdés akar lenni? Mert megcsalta VELED a barátja. Mit vártál?

2019. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen rbancokkal nem baràtkozni szokás hanem megtépni majd elküldeni a francba...
2019. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még jó,hogy nem akar. Te vajon hogy kezelnéd? Engem az is meglep,hogy ő nem tépett meg vagy valami,nem hogy azon akadjak fent,hogy nem ölelt vissza. Vicc.
2019. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ölelgess egy teherautónyi fszt te ertetlen pcsa! Remelem elkapsz valamit vagy rongyosra kefelnek te szerencsetlen!
2019. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

„Aztán volt egy kalandom részegen a barátjával, meg az ő haverjával hármasban”


Te ennyire sötét vagy, hogy nem esik le miért nem bír téged? :"D

2019. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

azért öleltem át, hogy érzezze, hogy átérzem a helyzetét, hogy most nem könnyű neki


mekkora egy retardált vagy te:D

2019. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sose lesz köztetek barátság, és ez így jó.

Hogy te még arra is hülye vagy, hogy felfogd miért nem bír téged. Én nem hogy nem öleltelek volna vissza, de fel is pofoztalak volna.

2019. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te azt vàetad hogy majd a nagy megható ölelésedtől a nyakadba borul? Örülj neki hogy csak nem ölelt vissza én a többi vàlaszolóval egyetemben jól megtéptelek volna ...meg elterjeszteném milyen vagy hogy nehogy màs is úgy jàrjon.
2019. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Már-már sajnállak, hogy ennyire buta vagy.
2019. febr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti kamu a kérdés, ennyire sötét emberek nincsenek.
2019. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!