Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én vagyok a bűnös?

Én vagyok a bűnös?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk Budapestre megünnepelni a születésnapomat és megbeszéltük,hogy közösen megyünk majd vissza a hajnali 4es vonattal.Budapesten van egy ismerősöm,akivel neten keresztül tartom főként a kapcsolatot és ritkán tudunk találkozni.Vele mentünk egy kocsmába,de egy idő után unták a többiek és mondták,hogy érdekesebb helyre szeretnének menni,de én még maradni szerettem volna.Ők elmentek,én ott maradtam.Kicsit rosszul esett,mivel én vagyok a szülinapos,de mondtam,hogy megértem.Aztán beszéltük,hogy majd hívjuk egymást és együtt megyünk haza.Később átmentem a pesti ismerősömhöz és mondta,hogy aludjak nála.Már eléggé be voltam rúgva és igent mondtam.Nem szóltam a többieknek,hogy nála alszok.Háromnegyed órával a vonat indulása előtt írt az egyik haverom,hogy ők mennek a vonattal és vagy jövök vagy nem.Cserben hagytam őket?Nagyon bunkó voltam szerintetek?Elégge megbántam,hogy nem velük mentem.Olyan bűntudatom van emiatt meg azért is,hogy nem velük mentem haza.
2019. febr. 17. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt azért feles a dolog. Ők is bunkók voltak, hogy otthagytak, de te is hülye voltál, mert többet ittál mint kellett volna. A társasághoz alkalmazkodni kell, olyan programot kell csinálni ami mindenkinek jó. Utolsó pillanatban pedig ne variálj.
2019. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak csak részben van igaza.

Bunkóság, hogy otthagytak. Ez igaz.

De az egyetlen bűnöd csak annyi, hogy nem szóltál nekik, hogy nem mész haza.

Nincs azzal semmi baj, ha az ember időnként többet iszik, mint kéne. Főleg nem a szülinapján. A társaságnak meg ha nem tetszik a program, ám mehetnek tovább, de ott hagyni a szülinapost akkor is otromba dolog, ha unják amúgy az egészet. Alkalmazkodni is lehet néhanapján.

Úgyhogy nem hibáztál nagyot, majd néhány nap/hét és elhalványul az érzés, ha hagyod neki.

2019. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem te hagytad cserben őket, hanem ők hagytak ott téged (szülinaposként ráadásul). Annyiban rendesek voltak, hogy a vonat indulása előtt azért akartak valami életjelet tőled.
2019. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább ők voltak a bunkóak.


Te voltál a szülinapos,hozzád kellett volna alkalmazkodniuk,szerintem. Nekem nem jutna eszembe a szülinapost ott hagyni valahol,méh ha unom is a helyet,akkor sem illik.


Másfelől ha már igent mondtál az ott alvásra dobhattál volna egy üzenetet,hogy menjenek haza nyugodtan Pesten alszol.


Lényegében akkor is ők követték el a nagyobb """bűnt""

Viszont az pozitív,hogy legalább írtak,hogy elmennek a vonattal.


Szerintem lényegében ebből nem kéne nagy ügyet csinálni.

2019. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!