Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a barátnőmmel...

Mit csináljak a barátnőmmel nagyon sürgősen, hogy ne kísérjen el állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Elegem van belőle, nyáron is azért nem kaptam diákmunkát, mert össze-vissza kevert.


Most képes felkellni 3 órával korábban és bejönni a korábbi busszal... Valószínűleg kedvesség, de én magam akarok menni, nem kell támogatás. Meg azóta azon gondolkodtam, hogy bemegyek kocsival, nen kell korábban kellnem. Akkor meg megmondja, hogy vigyem el őt is xD


Valamit találjunk ki, légyszi. Direkt azért mondtam neki ezt, mert akkor nem jön velem...


2019. febr. 21. 10:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként folyamatosan keveri a sz.rt,csomószor megfogadtam, hogy nem is beszélek vele... Mert lechurvázott, azt hazudta az anyjának, én törtem össze a laptopját részegen... Meg hasonló dolgok. Most is folyzon ír sulos dolgok miatt... De most ha ez nem is sikerülne, azon építeni. Nyáron is képes volt, betelefonálgatni a munkaheylemre, ahol pár hétig dolgoztam, hogy tényleg ott vagyok-e....
2019. febr. 21. 10:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy köszönöd a kedvességét, de ez egy olyan dolog, amit egyedül kell intézned. És tanulj a hibádból, legközelebb ne mondj el neki ilyeneket. Akkor majd talán kapcsol.
2019. febr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy egyedül szeretnéd ezt most intézni. És kész, nem kell feleslegesen magyarázkodni szerintem, csak legyél határozott.
2019. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden, csak nem barátság, nem tűnt még fel?

Engem egyszer kur...vázna le, vagy hazudna rólam, szóba nem állnék többet. Legyen már benned tartás! Mond meg, hogy szálljon le rólad, ne zaklasson, mert ez már sok!

2019. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem kedvesseg. Milyen baratno az ilyen? Es hogy lehetseges az, hogy mindent ilyen reszletesennkiszed beloled. Mondd neki, hogy kocsival fogsz menni, majd indulas elott hazudd azt, hogy rossz a kocsid es elhalasztottad az interjut, kertel mas idopontot. Kikapcsolodba telot ezt kovetoen es szepen egyedul odsmegy a megbeszelt idopontban. Majd utolag elmeseled neki, hogy unod a gyerekes viselkedeset es kenytelen voltal hazudni.
2019. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Állj a sarkadra és növessz önbizalmat magadnak!

Én se vennélek fel, ha kísérettel jönnél egy állásinterjúra!

A barátnőd maradjon otthon vagy várjon a kocsiban, amíg végzel. Ne engedd, hogy ennyire belefolyjon az életedbe, amit ő csinál, az már zsarnokság!

2019. febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ő amúgy is jönne dolgozni... Csak ez miatt bejön korábban... Abban nem akadályozhatom meg, hogy gelüjjön a buszra....


De egyébként lehet tényleg kocsival megyek, de nem viszem őz... Akkor meg az lesz, "naaaaa felvettek???"


Megmondom a szüleim bevisznek kocsival... Akkor nem akar majd jönni...

2019. febr. 21. 10:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne hazudozz neki. Csak mondd meg, hogy egyedül is képes vagy egy interjúra elmenni.


Egyébként, ahogy beszélsz róla, igencsak furcsa. Biztos, hogy a barátnőd ő?

2019. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!