Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Harmincas, többgyerekes, Zalai házaspár vagyunk. Eléggé zárt életet élünk, egyrészt azért, mert alapvetően mindketten introvertált személyiségek vagyunk, másrészt mert eléggé elfoglaltak vagyunk. De lenne igényünk arra, hogy havonta 1-2 alkalommal eljárjunk másokkal közös programokra (túrázás, kerékpározás, korcsolyázás, tollasozás, vagy csak egy kis mozi, valami kiállítás, koncert...). Az iskolatársak már rég kikoptak, a munkatársaink között pedig nincs olyan, akivel ennyire jóban lennénk, így arra gondoltam, adok fel egy hirdetést a neten, hogy szabadidő közös eltöltésére keresünk vállalkozó kedvű embereket... szerintem ez egy működőképes ötlet. Mit gondoltok?
2019. febr. 23. 00:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Attól nem tartok, hogy ne lennének jelentkezők, tudom, hogy vannak hasonló helyzetben lévő házaspárok, és van sok egyedülálló ember, akik szívesen ismerkednének. Mi elég nyitottak és elfogadóak vagyunk, nálunk mindenki ötössel indul, onnan pedig csak rontani lehet :)
2019. febr. 23. 00:36
 2/2 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ahogy elnézem, van neted.

Vannak közösségi oldalak, ahol vannak csoportok.

Biztos ismered a fészbúkot és társait. Rengeteg túrázási, kikapcsolódási lehetőség van ilyen csoportokban. Nem kell hirdetned - még a végén a sok idióta megtalál és elmegy a kedvetek. Ti csatlakozzatok valahova.

Hajrá!

2019. febr. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!