Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhagyott a Mester, mit tegyek?

Elhagyott a Mester, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérdés. Eltoltam valamit, de nagyon, azóta sem tudom helyrehozni. Még a saját mentorom , is elküldött oda ahol nem süt a nap. Nem tudok egyedül kimászni belőle, és mindenki hátat fordított nekem. Egyre lejjebb csúszok holott nem áll szándékomban. Tehát nem fogyasztok alkoholt, nem dohányzom, és nem egy kocsmában ülök és sajnáltatom magam. De ennek ellenére sem tudok tudtam megoldást találni a problémára. Kezdem feladni, mit kellene tennem?
2019. febr. 23. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Félt a mester hogy a tanítványa túllép a mesterén.
2019. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Itt az ideje, hogy saját lábadra állj, kialakítsd egyéni életszemléletedet, értékrendedet...

A "mester és tanítvány" viszony sokszor függőséget eredményez, a tanítvány azonosulni akar a mesterrel, mindent úgy akar tenni ahogy ő, azt az értékrendet, világnézetet követi, úgy akar élni, őt másolja, mindig mindenben tanácsot kér, nem tud önállóan élni, dönteni...

Nem biztos hogy mindenhol ez van de eredményezhet iylet is...

2019. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

# 1/2 Időpont ma 16:35


Ezt miből gondolod?

2019. febr. 23. 18:08
 4/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul mindig akkor történik valami nagyon rossz dolog velem, ha már végre egyenesbe jönne az életem. És elegem van...
2019. febr. 23. 18:15
 5/11 A kérdező kommentje:
Pontosan az történt, hogy erősítést igyekeztem szerezni, még nem volt elérhető, aztán kiderült hogy az erősítésnek nagyobb szüksége van a segítségre, mint nekem, ezért ki akartam rántani a szarból, ami sikerült is. Eközben ez a mesternek nem tetszett aztán jött a katasztrófa, szó szerint. Minden elbaszódott, amit felépítettem.
2019. febr. 23. 18:21
 6/11 A kérdező kommentje:

# 2/5 Időpont ma 16:46


Pont az volt, a baj, hogy egyéni értékrend alapján döntöttem, és megszívtam.

2019. febr. 23. 18:45
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha azt csináltam amit mondott és nem lett jó vége, az volt a baj.

Ha nem azt csináltam és működött szerencsém volt.

Ha egyéni értékrend alapján döntöttem és bajba kerültem, ugye megmondtam...volt a válasz. Egyszer semmi bajom, nincs, aztán meg én vagyok a leghülyébb a világon. Nekem elegem van.

2019. febr. 23. 18:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Mégis az a baj, hogy elhagyott, pedig egyéni értékrend alapján döntöttél, akkor ezt most nem értem.

Ha másoktól teszed függővé az érzéseidet akkor ez elég nehéz lesz.

2019. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem függővé tettem az érzéseimet. jobb akartam lenni.
2019. febr. 23. 19:40
 10/11 anonim válasza:
Tele van az ország magukat mestereknek hazudo szrhazikkal. Egyet se buslakodj rajta
2019. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!