Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sok barátom elhagyott (kiderül...

Sok barátom elhagyott (kiderült nem voltak igazak). Nekem még is sokat jelentettek. Üresnek érzem az életem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok öngyilkos lenni, csak jelenlegi helyzetben, nincs mit tennem, semmi értelme sincs az életemnek, nincs hobbim, nincs amibe jó vagyok. Nem ismerek olyan embert akivel egy viszonyt tovább lehetne építeni, vagy akármi. Egyszerűen csak vagyok, és nem tudom mit kezdjek az életemmel. Lehet hogy depressziós vagyok, nem tudom pontosan meghatározni. Akkor tölt el szomorúság általában, mikor gondolkozom hogy mit csináljak, és az jön ki eredménynek, hogy semmit. Mert tényleg semmi tenni valóm nincs... Hiányoznak a barátaim... Túl teszem rajta magam.. Azután mi lesz? Üresség. Valami tanács?

2016. aug. 14. 00:31
 1/6 Deniel9 ***** válasza:
44%
F/L?
2016. aug. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nem igaz barátok azok,akiket Te hagysz el.

"Túl teszem rajta magam.. Azután mi lesz? Üresség"

Igen.Túl teszed magad rajta és idővel üressé válik az életed; Felnősz.

2016. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: Fiú

Igazából én hagyom el őket, mert nem vagyok hajlandó már futni utánuk. Az utóbbi pár hónapban kiraktam a szívem értük. És már nem igazán keresnek... Akkor beszélnénk hogyha én kezdeményeznék. Szóval ha azt nézzük én ,,hagytam el őket" mert hoztam egy döntést, hogy nekem nem éri meg rohanni olyanok után akik leszarnak.

2016. aug. 14. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszelgetni irj privit:) F
2016. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Magadtól nem boldogulsz? Kinek kellenek barátok? Koncentrálj magadra és ne mások tettei vagy szavai befolyádoljanak
2016. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Befolyásoljanak*
2016. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!