Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudod, hogy egy barátsá...

Honnan tudod, hogy egy barátság valódi volt-e?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha olyan szinten véget ér, hogy összevesztetek és nem álltok egymással szóba, akkor nem volt igaz barátság

A valódi igaz barátság nem múlik el, nem semmisül meg.

Lehetnek hullámvölgyek, de alapvetősen ellenséggé sosem válnak.

2019. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Ezt most én is szeretném megkérdezni magamtól.


Tudod, ezt látod abban, ahogyan egymással vagytok. Ahogy megszűnnek a titkaitok, és bizalommal fordultok egymáshoz. Minden kölcsönös, és folyton keresitek egymás társaságát.


Más kérdés, hogy nem tudom miért írtad múlt időben. Speciel én így voltam vele, és azt vettem észre, hogy már nem megy úgy. Belép egy harmadik, vagy valami más kényszer, és vége lesz annak amit felépítettetek.


Folyamatosan dolgozni kell a valódi barátokért,

és fordítva. Talán ez a titka.

2019. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Mindig az a valós amit annak érzel. Ha már nem vagytok barátok, de voltak jó őszinte pillanatok, attól még az nem vált hamissá, mert utólag kisiklott valahol a történet...
2019. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én szeretem a illetőt de úgy érzem,hogy most neki kell lépnie,ha akar az életébe.

Én elég sokat tettem a barátságunkért.

Most ő neki kell.

2019. febr. 24. 12:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem kell életünk fogalmainak rabjává válni. Szerintem meg ez a titok. Mert ha tegyük fel, itt 20-an azt mondják az a barátság, ami örökké tart (én is korábban ezt szajkóztam de pont a kérdésed kapcsán jövök rá, hogy ez így zsákutca gondolat), akkor eldöntöm hogy ez nem az. És minden ami valós, jó volt azt is semmissé teszem? Miért? Miért kell fogalmakat ilyen keretek közé zárni? Az a valóságot adja majd vissza? Tuti?
2019. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
"volt-e?" ha már elmúlt, akkor mit számít?
2019. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy kölcsönösen segítünk egymásnak, megbízunk egymásnak, kiöntjük a szívünket, és nem egyoldalú a kapcsolat/ csak én írok neki, hívom folyamatosan, magától eszébe nem jut-az nem barátság, max egy ismerős! /

Most én is hasonló helyzetben vagyok egy régi barátnőmmel, nem tudom, hányadán is állunk. Belépett az életébe egy hapsi plusz egy új barátnő, tök jól elvan velük / annak ellenére, hogy ez a két ember eléggé kihasználja őt /, és én most félre lettem rakva valahová a padlás mélyére, képletesen szólva, persze. Mindegy, majd kiderül, mit hoz a jövő, hátha "még jó leszek".

2019. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"megbízunk egymásnak" helyett megbízunk egymásban, bocsánat.
2019. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból kiindulva nincs olyan, hogy valódi barátság... 13 év barátság együttlét összetartás után egyik hétről a másikra "Miért taszitasz el? Nem akarsz beszélni?" Válasz: "Nem." és azóta egy szót sem....
2019. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!