Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti éreztetek már olyat valaha,...

Ti éreztetek már olyat valaha, hogy vágytok egy ember barátságára?

Figyelt kérdés

Mert van egy srác, aki amúgy apám egyik ismerősének a fia, tőlem 2 évvel idősebb. Ő 20, én 18.

Bejelöltem facebookon, de vissza sem igazolt. Rá írni nem is merek. Pedig ő is szereti a motorokat, mint én. Valahogy azt érzem vele kapcsolatban, hogy rokonlelkek vagyunk. Az öltözködése, az arcmimikája és a viselkedése is hasonló, mint nekem. Múltkor bent volt a munkahelyemen és ott nézte, hogy épp mit bütykölök.


Nem tudom, hogyan tudnék vele akár beszélni vagy elérni, hogy szóba álljon velem. Félek, hogy vagy visszautasít vagy simán tesz rám, mert esetleg megvan a maga baráti köre.


Mit tennétek a helyemben?


A normális válaszokat előre is köszi :)



2018. okt. 29. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, igazából vesztenivalód nincs.
2018. okt. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Beszélj vele élőben, amikor alkalmad adódik rá :)

Ha tényleg csak barátkozni akarsz, akkor szerintem a stáció is örülni fog, mert lehet nem tetszene neki ha egyből rá akarnál hajtani.

Két dolog lehet: vagy összejön és lesz egy barátod, vagy megbeszélitek miért nem lehettek azok. Írás alapján értelmesnek tűnsz, és ha rokonlelkek vagytok, akkor ő is van olyan értelmes mint te :)

Szerintem vágj bele ebbe :) nincs mit veszítened.

2018. okt. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*srác
2018. okt. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Türelem, lesz még olyan szitu, hogy tudjatok beszélgetni. Esetleg kérd meg apukádat, hogy hívja meg a családot ebédre, vacsorára.
2018. okt. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2018. okt. 30. 11:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt már így. Abba a gimibe járt a lány, ahol anyum és apum tanították. Egy évvel idősebb mint én, amikor én 8.os voltam akkor ő 9.es. Egyszer bementem tanítás után anyáékhoz, a lány akiről írtam, még ott volt pár haverjával, és anyáék mondták, hogy beszéljek vele a suliró, mert még anno nem tudtam hová menjek gimibe. Én meg nem mertem először beszélni vele féltem hogy majd lenéz, meg kis taknyosként kezel. De valami miatt akartam is beszélgetni vele, olyan szimpinek tűnt, a stílusa, a viselkedése meg minden. És ahogy beszélgettünk tök rendes volt meg aranyos. Mondta hogy ha van bármi kérdésem írják, és utána volt hogy találkoztunk, aztán már barátnők lettünk. Ez volt 5 éve, még mindig jóban vagyunk, bár ő már egyetemre jár.


Neki is van gyk felhasználója :)

(Úgyhogy ha látod ezt a választ Debi, remélem magadra ismersz. Bár már ezt ugyis 100* megbeszéltük. By:Regi)

2018. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy rád ismerek Regi cica <3 <3 életeeem <3 szerelmeeem <3 :* :*
2018. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos nem lett belőle barátság.
2018. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!