Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti éreztétek már, hogy hiába...

Ti éreztétek már, hogy hiába vesznek körbe emberek, magányosak vagytok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 23:20
1 2
 1/12 eznemlényeges ***** válasza:
48%
Igen
2016. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Igen.
2016. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Igen.
2016. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Igen, az első 18 évben.
2016. aug. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Igazából szerintem minden magányos emberrel így van. Nem hiszem, hogy túl sokan élnének egyedül egy barlangban, a legtöbben zsúfolt városokban vannak.
2016. aug. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A vesznek körbe embereket úgy értettem, hogy vannak úgynevezett barátai is akikkel tud kommunikálni, néha kimozdul. Nem azt hogy nem remeteként el egy erdő közepén, távol a civilizációtól és magának termeszti a krumplit stb. Azt hittem egyértelmű....
2016. aug. 14. 14:30
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem, nem volt egyértelmű. Egyébként én is úgy értettem ezt, hogy aki egy tömött városban él, annak akarva-akaratlanul lesznek ismerősei (munkatársai, iskolatársai, szomszédai), akikkel legalább napi pár mondatot tud váltani és mégis magányos marad. Egyébként köszi az értelmetlen lepontozást. Gondolom a többi egyszavas válasszal sokkal elégedettebb voltál.
2016. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Neked az ismerős és a barát az ugyanaz? Most az hogy valakikkel munkán kívül találkoztok több órára, elmentek szórakozni mi alatt beszélgettek, beszéltek személyesebb témákról is hol ugyanaz, mint hogy a munkatársaddal váltasz pár szót?

Ennél szájba ragosabban nem tudom elmagyarázni.......Komolyan ha nem lennék itt gyakorin egy kis ideje, azt hinnem hogy direkt csinálod.....

2016. aug. 14. 14:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, évek óta. Vannak barátok, munkahelyen is sok emberrel találkozok, de mégis. Talán mert nincsenek olyan igazán rokonlelkű barátok az életemben. El lehet beszélgetni velük, hülyéskedni de mégsem az a hatalmas kapcsolat.
2016. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Neked az ismerős és a barát az ugyanaz? Most az hogy valakikkel munkán kívül találkoztok több órára, elmentek szórakozni mi alatt beszélgettek, beszéltek személyesebb témákról is hol ugyanaz, mint hogy a munkatársaddal váltasz pár szót?

Ennél szájba ragosabban nem tudom elmagyarázni......Komolyan ha nem lennék itt gyakorin egy kis ideje, azt hinnem hogy direkt csinálod....."


Szájbarágósan? Fiam, hol írtál te olyat, hogy barátok vesznek körbe és magányos vagy? Azt írtad, hogy emberek vesznek körbe. NEM BARÁTOK. De akkor oké, legyél hülye.

2016. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!