Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol vagy hogyan szerezzek...

Hol vagy hogyan szerezzek magamnak barátokat?

Figyelt kérdés

Általános suliban voltak barátaim de amióta közép iskolába járok nagyon nincsen (2 éve) szóval vannak barátaim csak nem érzem őket olyan igazinak akikkel jól eltudok hülyéskedni , beszélgetni mint régen .

Most körülöttem mindenki cigizik és minden héten eljárnak bulizni . Ezzel nincs is semmi baj csinálják ha akarjáktőlem, csak hogy én nem és nem is szeretnék . Nem érzem magam jól egy ilyen helyen ,egyedül érzem magam (buliban). utálom a cigit nagyon egészségtelennek tartom. az ismerőseim nagy része nem csinál mást suli után mint hogy nyomkodja a telefonját és alszik vagy elmennek kocsmába. Bárkit hívok magammal sétálni vagy valamit csinálni délután mindenki lusta vagy nem akar velem lenni . Most velem van a baj ? 2 év alatt nem sikerült beilleszkednem .

Csak legalább egy embert szeretnék akivel eltudok menni sétálni vagy sportolni vagy akármi hülyéskedni.

Meg régen sokkal nyitottabb is voltam. Ahogy telik az idő annál zarkózottabb leszek. Velem van a baj ?Min tudnék változtatni?



2019. febr. 28. 19:38
 1/2 lempicka válasza:

Nem veled van a baj!

Érettebb, intelligensebb vagy a többieknél! Ez jó! Keresd idősebbek társaságát.. olyanokét akik komolyabban gondolkodnak, hívj el magaddal valaki olyat akit többet látsz olvasni, vagy sportolni! vagy olyat, aki az átlagosnál csendesebb, esetleg olyat akivel ugyan azt a zenét szeretitek! így már lesz téma is!

2019. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek, olyan, mintha ezt a kérdést én írtam volna ki.
2019. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!