Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan vegyek rá egy ismeretle...

Hogyan vegyek rá egy ismeretlent hogy irjon rám? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Mostanában a haverom mindig ad valami őrült kihivást.

Ugyanis fogadtunk hogy öt kihivást ad és ha mindet teljesitem odaköltözhetek hozzá és fél évig még albérletet sem kell fizetnem neki.

Ezt irásba is foglaltuk, de mindketten csak viccnek szántuk.

De eddig az összes kihivását teljesitettem.


A kihivások a manipuláció és a meggyőzés köré épül, ugyanis a barátom szerint ezekben nagyon jó vagyok.


Pl az egyik kihivásban meggyőztem a boltban sorbanálló nénit hogy menjen haza mert a helyi ujságban kuponok vannak a vörösborokra, amiből 3 üveggel akart volna venni :D



Szóval térjünk a LÉNYEGRE.

Tényleg nagyon jól manipulálok embereket, de ezt a kihivást egyszerűen nem tudom megoldani.

Pedig itt már hatalmas a tét.



Tehát

Végzős gimis vagyok, 19/F.

Az első évfolyamon lévő egyik srácra rámutatott az ismerősöm, hogy el kell nála érjem hogy magától rámirjon és összehaverkodjak vele.


Két hetem van rá.

Tehát én nem irhatok, nem kezdeményezhetek, csak ő irhat rám.


A nevét már kideritettem. Facebookja nincs, instán bekövettem, ő is visszakövetett.



Kérlek segitsetek, ötleteket várok :D


2019. márc. 2. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Hát, őszintén szólva csak egy tanács jut eszembe: Akaszd fel magad!

Ne játssz mások életével egy hülye fogadás miatt. Meg úgy egyáltalán ne játssz mások életével.

2019. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem játszok senki életével.


Nem tudom mi rossz van abban, ha el akarom érni hogy irjon nekem egy üzenetet :O

2019. márc. 2. 21:21
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Tudatos manipuláció egy beteg dolog. Betegek vagytok te is és a haverod is. Remélem egyszer még visszanyal a fagyi.
2019. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
instára kiteszel egy olyan dolgot, amire reagálni fog. Tudd meg mit szeret és posztolj azzal kapcsolatos dolgokat, aztán rád fog majd írni.
2019. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

"el kell nála érjem hogy magától rámirjon és összehaverkodjak vele."

Csak poénból összehaverkodni valakivel elég szemét húzás. Gondolom ha megnyernéd a fogadást soha többé nem szólnál a sráchoz. Nem ismerjük ezt a srácot, úgyhogy nem tudjuk mennyire jelentene neki problémát egy ilyen árulás, de vannak olyan élethelyzetek, amikor ezzel egy életet tönkre lehet tenni.

2019. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Természetesen amennyiben megnyerném a fogadást, barátkoznék vele továbbra is.

Útálom ha átvernek, ezért én sem lennnék szemét. Meg amúgy is jó új emberekkel társalogni.

2019. márc. 2. 21:35
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem segíteni akarsz, akkor ne nyúljál bele mások életébe még fogadási poénból se. El se tudod képzelni, hogy hány aljas emberrel találkoztam és nagyban köszönhető nekik, hogy majdnem hajléktalan lettem. Eljutottam odáig, hogy nagyon jó emberismerő lettem és nagyon kevés kivételtől eltekintve már nem tudok hinni az embereknek, főleg, hogy a rengeteg manipuláció és átverés miatt lelkileg is tönkrementem.
2019. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

De nem érted?

Nem akarom átverni semmivel.


Csak el akarom érni hogy rámirjon, onnan kezdve pedig hogy összebarátkozzunk.


Semmi rosszat nem akarok.

2019. márc. 2. 21:53
 9/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább behajtanám az albérletes dolgot :D
2019. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Halgass az elsőre Vagy keress melót. Nagyon sok a szabadidőd, tee manipulátor...
2019. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!