Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek is bántak már így a...

Veletek is bántak már így a "barátaitok"?

Figyelt kérdés
Középiskolából megmaradt 2 barátság, akikkel eleinte még hetente/kéthetente eljártunk bulizni, ide-oda stb. Ez idővel egyre ritkább lett, tanulás meg barátnő miatt de azért így is rendszeresek voltak a találkák. Aztán kb fél éve teljesen megszakították velem a kapcsolatot, ők továbbra is találkoznak, fesztiváloznak és ezt ki is rakják facebookra, ami persze ku**a szarul esett ezért ke is tiltottam őket, hátha minél hamarabb elfelejtem őket egy életre. Nektek is voltak ilyen kamu barátaitok?
2019. márc. 5. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen, de már nem foglalkozom velük. :)
2019. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez semmi, sokkal rosszabb vége lett két 10 éves barátságomnak.
2019. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha már nem jártok egy iskolába, az útjaitok szétválnak, ez várható...

Egyébként igen, voltak ilyenek, nem találkoztunk nagyon régóta és azt hazudták, hogy "dehát mi se tudunk találkozni, nagyon sokat dolgozunk", húsz másodprec múlva meg elkezdték mesélni a múlt heti élményeket, "mikor hol voltak együtt" és hasonlókat...

2019. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, az természetes, hogy lazulnak az iskolás barátságok, az a zavaró, hogy ők mégis találkoznak, tőlem meg megszabadultak egyik pillanatról a másikra ok nélkül.
2019. márc. 5. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátnő miatt SOSEM szabad a haverokat elhanyagolni!
2019. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy a másik két félnek több lehetősége volt találkozni, nem volt közöttük akkora a távolság vagy a nagy távolság ellenére is mély tudott maradni a kapcsolatuk.


Szerintem nem kamu barátság az, ha eltánnek azok az életedből, akikkel egykor sülve-főve együtt voltál, mert ennyi erővel nekem csak kamu barátaim voltak és az életem egy hazugság :D


Szerintem nyiss mások felé, őket engedd el. Itta történet lényege nem az, hogy ők mennyire szeretik egymást, mert annak több oka is lehet; ezt el kell fogadni - a hármas fogatba Te már nem tartozol, sokkal rosszabb, ha visszaerőszakolod magad (bár erről szó sincs). Ha pedig ezt magadra veszed, magadnak ártasz.


Én azt mondom, fel a fejjel, engedd el pket, ne érezz keserűséget az egész miatt, hanem nyiss mások felé. :)


Kellemes hetet!


29/L

2019. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most OK, hogy nem szeretnek téged. De ezt megmondhattak volna. De az emberek nem mondanak nemet. Felejtsd el oket.
2019. márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!