Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kereshetném meg ezek...

Hogyan kereshetném meg ezek alapján?

Figyelt kérdés
Keresek valakit,akinek a barátja szeretnék lenni,csak 1x találkoztunk,beszélgettünk párat és elég szimpatikusnak találtam. Tudom hogy melyik városban lakik,és hogy mi a neve,de közösségi oldalon nem találtam meg sehol. Van valakinek tippje,hogy hol találhatnám meg?

2019. márc. 7. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat igy sehogy.
2019. márc. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudakozót hívd fel
2019. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el oda és hátha összefuttok. A nagyon nagy városokban, mint Budapest, Debrecen, Miskolc, Szeged kicsit nehezebb dolgod lesz.
2019. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az önkormányzatnak a népességnyilvántartó irodájában, de a címét úgysem fogják kiadni, viszont ha írsz neki előtte egy levelet, beteszed egy megcímzetlen borítékba, csak a nevét írod rá, akkor az önkormányzat elküldi neki, tegyél rá bélyeget is, és persze a levélre írd oda a te elérhetőségedet, ha akar, akkor válaszol.
2019. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!