Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kellene keresnem, vagy hagynom...

Kellene keresnem, vagy hagynom kell és ha keres, akkor jó, hanem, akkor annyi?

Figyelt kérdés
Kissé tanácstalan vagyok. Kb.két hete megismerten egy nőt, akivel aztán találkoztam is. Eleinte kedveskedős, udvarlós volt, aztán egyre kevésbé mutatott érdeklődést irántam. Végül szombaton elértem, hogy találkozzunk, de nem nagyon hatotta meg, hogy ott vagyok mellette. Azóta én nem kerestem, ő sem engem. Kellene keresnem? Vagy hagynom kell? Majd keres, ha akar?
2019. márc. 11. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Írjál neki valami közömbös témáról, lásd meg hogyan vagy egyáltalán reagál-e. Ha igen, akkor szóba hozhatod a találkozást meg amit akarsz. Ha nem válaszol, akkor felejtsd el.
2019. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Eddig is válaszolt, azzal nincs gond,csak valamiért eléggé alábbhagyott az érdeklődése.

Amúgy én is lány vagyok, meg ő is. :)

2019. márc. 11. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy, akkor is áll a válaszom.


Lehetséges, hogy nem úgy alakult az a szombati találkozó, ahogy ő várta, másra számított, mit tudom én, ezért nem is érdeklődik már intenzíven.

De egy próbát - ahogy írtam is - még tehetsz.

2019. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen közömbös téma van, amivel kapcsolatban írhatnék neki?
2019. márc. 11. 23:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármi, amiről mondjuk korábban szót ejtettek de nem kettőtökkel kapcsolatos. Nem tudom, honnan származik az ismeretség (utca, szórakozóhely, suli, munkahely, sport), de biztos van olyan téma, amihez hozzá tud szólni, mert érintett, még sem kell arról beszélnie, hogy miért érdeklődött korábban és most miért nem.

Csak találj vele közös hangot, és hamarabb megtudod mit gondol rólad, a helyzetről.

2019. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem, ha nem érdeklődik, nem kell erőltetni.
2019. márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!