Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy nagyon jó ismerősöm...

Egy nagyon jó ismerősöm egyfolytában írogat nekem, de már minden nap, hogy tudnám egy picit "frissíteni" a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

20/F vagyok, a lány szintén ennyi. Osztálytársak voltunk, majdnem még több is...Régebben is mindig ő írt, én talán havonta 1x kezdeményeztem a beszélgetést.

De az utóbbi hetekben már naponta van, hogy 6-7x rám ír, mindenfélével. Szokott panaszkodni az élet nehézségeiről, de engem ez nem érdekel.

Nekem is rengeteg problémám van, mégis csendben vagyok, és megoldom egyedül őket. Jóban vagyunk, de ez már sok, hogy folyamatosan. Mintha zaklatna. Megsérteni semmiképpen sem szeretném.

Mi a teendő? Hogy tudom picit "lerázni"?


2019. márc. 12. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak napokkal később és kurtán-furcsán válaszolj.
2019. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most akkor frissíteni akarod vele a kapcsolatot

Vagy leakarod rázni?

2019. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy lerázni, hogy ne naponta 7x írjon, hanem 2 vagy 3 naponta. Úgy gondoltam frissíteni, mint ahogyan régebben volt.

Az utolsó szó az övé. Bármit írok neki, biztos írni fog rá valamit. Azzal lezárul a beszélgetés. Aztán vagy random képet küld, vagy valami szöveget.

2019. márc. 12. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű: nem nézed meg az üzeneteit csak pár nap mulva, és akkor válaszolsz is rá. Így le fog esni neki, hogy nem érsz rá egész nap neki irogatni, így ő sem fog napi 6x 7x írni, mert nincs értelme. Viszont arra készülj, hogy egy idő után neked kell majd kezdeményezni a beszélgetést, mert ő úgy fogja venni, hogy nem vagy kíváncsi rá.
2019. márc. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rövid válaszok általában hatásosak. Ha találkozni akar akkor pedig ne érj rá
2019. márc. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!