Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ilyen ember kihasznál vagy...

Az ilyen ember kihasznál vagy másként fogja fel a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Valamikor kb.kéthetente találkoztunk,utána eltávolodtam tőle,mert nem tetszettek bizonyos húzásai pl.sose hívott meg az összejöveteleire,nem emlékezett meg rólam születésnapomon,ünnepeken,voltak neki finom beszólogatásai,sose figyelt igazán a mondanivalómra,stb.Idővel rájöttem nekem az ő társasága nem hiányzik,nem is vagyunk kompatibilisek barátság szempontjából.Ő szeretne velem találkozni,állítólag jól érzi magát a társaságomban,hiányoznak a "jó" beszélgetéseink,de szerintem csak a füleimre van szüksége,hogy meghallgassam.Amikor meddőségi problémái voltak vagy a szekálódó férjével voltak problémi arról szívesen beszélt.Utána gyorsan született két gyereke,amikor házassági évfordulót,keresztelőt,stb.ünnepeltek sose voltam a meghívottak között még utólag se hivott meg legalább egy kávéra.Más barátnői ott voltak.Különösképp nem jelentős ember számomra,csak érdekelne ki hogyan látja ezt a kapcsolatot,valaki tényleg ennyire nem veszi észre magát,másként fogja fel a kapcsolatot,vagy ennyire kihasznált.Már akkor sem érdekelne ez a kapcsolat,ha változna-amit kétlek.Aki 2-3évig nem viselkedett barátként ezek után se tenné esetleg addig a pontig ameddig meg enyhülök utána folytatódna minden a régiben.Volt már rá példa.Amióta ignorálom úgy viselkedik minta a lelkébe tapostam volna.

2019. jan. 1. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Kihasznál,de ezt leplezni akarja.
2019. jan. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meglehet,hogy leplezi azzal,hogy minden alkalommal szivélyesen szól amikor összefutnk vagy amikor ír.Megszólításnál "lebarátnőz" pedig nem vagyunk azok.
2019. jan. 1. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, fura. Szerintem évforduló, keresztelő családi esemény. Miért hívott volna meg? De ha más bnőket meghívott, akkor egyértemű, hogy te nem állsz olyan közel hozzá. Ettől még lehettek jóban. Nem minden barátság ugyanolyan szoros. Te egyébként szoktad őt hívni hasonló eseményekre?
2019. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs férjem,gyerekem de volt ott más egyedülálló barátnője is.
2019. jan. 1. 12:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet én többet beletettem ebbe a kapcsolatba,azért érzem így.Nem csak az összejövetelekről van szó.Ő leginkább magáról szeretett beszélni.Váltani válthatunk néhány szót,ha összefutunk,akár egy kávét is megihatunk beszélhetünk receptekről,időjárásról...a problémáit,nehézségeit hallgatni nem akarom.Meg tenni se találkozó érdekében.
2019. jan. 1. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!