Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem, hogy az egyik...

Úgy érzem, hogy az egyik barátnőmmel kezdünk eltávolodni egymástól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta ismerjük egymást, csak pár hónapja. Amúgy is kevés ideje van mostanában (dolgozik is meg tanul mellette), de ha fent van facebookon, sem ír vissza (pedig ki van írva, hogy be van jelentkezve), csak pár óra múlva. Van, hogy több óráig nem válaszol. Régebben gyakrabban beszélgettünk, de ezek megritkultak. Találkozni sem tudunk nagyon, mert alig van ideje. Nem tudom mit tegyek. Hagyjak neki teret? Én csináltam valamit rosszul, vagy ő neki kéne jobban igyekeznie?

2019. márc. 15. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyiből nem kell tudni, négyszemközt át kell beszélni egy találkozó alkalmával.
2019. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki van írva, hogy be van jelentkezve még nem jelenti azt, hogy fenn van vagy azt, hogy ráér írkálni. Ha ennyire elfoglalt, akkor ne azt nézegesd, hogy mikor online, hanem foglald le magad, ne tapadj ennyire, egy barátság nem attól barátság, hogy minden nap beszélget az ember. Helyezd a hangsúlyt a személyes találkozókra, programokra, ezerszer többet ér hetente egy órára elmenni kávézni, mint naponta 3 órát pötyögni a chaten.
2019. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj még párszor közeledni felé.

Ha továbbra is ugyanezt tapasztalod, akkor sajnos lehet, h ez a barátság "elhidegül" majd... Ha esetleg ez netán, tényleg bekövetkezne, az biztos rosszul fog esni, de az ilyen barátságokat meg nem kell annyira sajnálni. Én mindenképp tennék még pár próbálkozást,rá is kérdeznék, h mi történt, mi az oka az eltávolodásnak, talán megtudnátok beszélni. Mindenesetre az esélyt megadnám rá. De ha továbbra sem működne, nem erőltetném...

2019. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!