Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátnőmmel eléggé elkezdt...

Egy barátnőmmel eléggé elkezdtünk eltávolodni egymástól. Nagyon szeretem de egy fél éve jóban lett olyan emberekkel akiknek nincs jó hatása rá. Ha valaki esetleg volt hasonló helyzetbe azt szívesen meghallgatnám hogy mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Tizen pár éve ismerjük egymást, nagyon közel álltunk egymáshoz(0-24ben beszéltünk szinte minden nap). Aztán tavaj nyáron mikor bulizni voltunk megismerkedett néhány fiúval akiknek érdekes társasága van. Nem is velük van a probléma igazából hanem hogy ezáltal jóban lett az addig számara utált ismerőseinnkel. Azóta elválaszthatatlanok és a másik lány úgy irányítja mintha a kutyája lenne (kívülállók szerint is). Egy ideje egyátalán nem beszélünk. Velük mindenbe belemegy amibe velünk nem ment. És ha nincsenek ott az új barátai akkor nagyon jóban vagyunk de nincs olyan hogy valamilyen formában ne beszélne velük. Nekem nagyon hiányzik, nagyon közel áll hozzám de egyre jobban eltávolodunk és nem tudom mit tegyek. Igazán makacs, akaratos de iszonyatosan szeretnivaló. (Az új barátnője pedig híres arról hogy kisajátít embereket). Remélem van aki végigolvasta és esetleg tud segíteni... köszönöm ♡

#barátnő #eltávolodás.
2019. febr. 24. 01:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne haragudj az őszinteségemért, de úgy gondolom (bár egyáltalán nem ismerlek titeket és a kapcsolatotokat), hogy a barátnőd épp megváltozik, és nagy valószínűséggel szakítás lesz a vége. :( Sok ilyet láttam is már, meg volt ahol pont én voltam az ilyen lány...

Azért szorítok nektek! Lehet a lány valamiért csalódik egy nagyot az új barátaiban, és akkor "visszamenekül" hozzád például...

2019. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!