Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátom már jó ideje...

Egy barátom már jó ideje “eltűnt” mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egy barátom egyik napról a másikra úgymond eltűnt. Megszűnt létezni, gyakorlatilag senkinek nem válaszol semmire, ennek már vagy 3 hónapja. Előtte semmi probléma nem volt, még át is hívott, majdnem minden délután összefutottunk. Már többször írtam neki, hogyha bármi gondja van, bajban van szóljon. Egy idő után látta de nem válaszolt. Már mindenki lemondott róla, de én szó szerint bölcsőde óta ismerem, és borzasztóan fáj ez az egész. Volt valaki hasonló helyzetben? Mit tehetnék?
2019. márc. 15. 14:05
 1/2 anonim válasza:
Nem is láttad? Menj el hozzá és személyesen kérdezd meg, hogy mi a baja, vagy kérdezd meg a rokonait, hogy ők mit tudnak róla
2019. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Autóból szoktam néha látni a főút mentén.. A családjától nem sok mindent tudok meg mert ők nem érzékelnek belőle semmit. Igazából régen szó nélkül bementem hozzájuk de így ennyi idő után kicsit pofátlannak gondolnám hogy csak úgy beállítok.. Bár nagyon gondolkozom rajta
2019. márc. 15. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!