Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van köztetek, aki felnőttként...

Van köztetek, aki felnőttként utál valakit? Milyen érzés utálni?

Figyelt kérdés
Akkor önt el a negatív érzelem, ha meglátod, vagy akkor is, ha csak eszedbe jut. Mik jutnak eszedbe vele kapcsolatban?
2019. márc. 15. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is, ha eszembe jut. Sírni tudnék és pusztítani, hogy minek él ilyen ember a földön, egyáltalán ki a fenének van hasznára, hogy nem veszi észre, hogy milyen gonosz és bántó, hogy lehet ilyen lelketlen, de komolyan, akik szemét dolgokat mondanak/tesznek, azok nem tudják magukról?? Ha meg ennyire ostoba, hogy ne tudja magáról, akkor be kéne zárni, mert csak pusztít mindent és mindenkit maga körül.


Miközben rá gondolok összeszorítom az állkapcsom, megmerevednek/megfeszülnek az izmaim, visszafojtom a levegőt. Annyi mindent mondanék/mondok neki, hogy szóhoz sem jutok, mert egyszerre akarok mindent, szavakat sem találok rendesen.

2019. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Nekem meg kellett értenem, hogy miért viselkedik így, onnantól kezdve már elfogadtam olyannak, amilyen. Az első időszakban a látás, és a rágondolás is nehéz volt.
2019. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem utálok senkit. Azt sem aki engem pusztított éveken keresztül. Ő is egy tanító volt. Sokmindent megtanultam tőle, ha nem tette volna, most nem ugyanaz az ember lennék, lehet hogy ha nem tette volna most én tenném valakivel :/ Utálni nem jó dolog
2019. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!