Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szólnátok hozzá ha a...

Mit szólnátok hozzá ha a párotokról kiderülne?

Figyelt kérdés

Hogy az egyik lány haver barátjával együtt járt még régebben? de mostanság is tartják a kapcsolatot viszont a lány már férjnél van.


Csak engem idegesít a gondolat , hogy néha összejárunk velük és hogy ezek ketten valaha egy párt alkottak. . .

A múlt tudom, hogy ezen nem kéne rágódnom..

Nem mondta el nekem a barátom, véletlen derült ki. EZ is idegesítő, hogy ő ezt saját maga nem vallotta be.


Ti mit éreznétek ,ha ezt megtudnátok?

Hogy végül is nem csak sima egyszerű barátság volt közöttük régebben...



2019. febr. 6. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ėn minden exemmel beszėlőviszonyban maradtam. Tudta az aktualis parom is. Nem zavarta, ahogy engem se, ha ő is jó viszonyban maradt az exeivel.
2019. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Jobban idegesítene az,hogy idáig titkolta.
2019. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Kit érdekel? Elmúlt, ha szeretne sem tudna rajta változtatni egyik fél sem.

Mit éreznék? Semmit. A páromnak a sokadik barátnője vagyok, nekem ő az első. Nem érdekel egyetlen exe sem, hisz nem véletlenül lett belőlük ex. Mi 3,5 éve vagyunk együtt, a leghosszabb kapcsolata ezen kívül 1,5 év volt. Pár dolgot tudok róluk, mesélt egy keveset, de ennyi.

Nem fogom számon kérni rajta, hogy 4-5 évvel ezelőtt március 12.-én 17:46 perckor kivel volt, hol, és mit csinált.

Most velem van, engem szeret. Csak ez számít. ;)

2019. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez csak a tipikus generáljuk a feszültséget gondolkodás.


Ha elmondta volna, akkor attól lett volna komplexusod és azért lennél féltékeny, hogy miért az exével haverkodik. Ha nem mondja el akkor meg az a baj.

2019. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is úgy gondolom, ahogy a 3. válaszoló. Teljesen felesleges ezen kattogni és feszkózni.
2019. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Engem zavarna.
2019. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Szedd elo facebookon egy jopasiexed es baratkozz meg talalkozgass vele. Mondd el a baratodnak,h rzentul neked is vannak ilyen barataid.


Majd figyeld kivancsian ,mikor lesz ideges a pasid es rohogj rajta;)

N

2019. febr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer velem is előfordult ilyen, végül túlléptem rajta, és inkább összebarátkoztam a csajjal. Aztán kiderült, hogy végig összejárogattak titokban. A srácnak azóta felesége van, de még mindig megvan neki a csaj, mint szerető.
2019. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadó: Ez sajnálatos. .

engem leginkább az zavar, hogy ezt önszántából nem mondta el mintha titkolni akarná..de minek miért.azt nem tudom.

2019. febr. 11. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!