Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Mindig ha enni megyünk egy fiú barátommal, õ akar fizetni, mit tegyek?

Én nem szeretem, nem is engedem, ezért nem is szeret jönni velem, mit csináljak? Nincs igazam?

márc. 15. 19:57  Privát üzenet  

A válaszok
Nincs igazad. Egyezetek meg. Vagy te is fiu vagy?

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont márc. 15. 20:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lány vagyok, mind a kettõnk kapcsolatban él

# 2/7Időpont márc. 15. 20:03 Privát üzenet
Felezzetek.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont márc. 15. 20:09 Privát üzenet

Ha mindketten kapcsolatban eltek, miert jartok kettesben enni barhova?

Egyebkent meg ha erthetoen elmondtad hogy neked ez nem oke, ennek ellenere ragaszkodik hozza, sot sertodoset jatszik ha te is ragaszkodsz velemenyedhez, nem muszaj eroltetni az egyutt etkezest.

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont márc. 15. 20:10 Privát üzenet
Örülj, hogy ilyen barátod van!!! Te más dolgokkal kedveskedj neki.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont márc. 15. 20:15 Privát üzenet

Mondd neki, hogy ragaszkodsz ahhoz, hogy fizesd a sajátodat.

Ha csak barátok vagytok, akkor mindenki fizesse a sáját számláját. Ezt előre tisztázzátok!

Vannak férfiak, akiket kellemetlenül érint, ha egy nő fizet a társaságukban. Nekem is van ilyen barátom. Mindketten kapcsolatban vagyunk, de szoktunk kettesben kajálni, vagy kávézni. Eleinte küzdöttünk ezzel a fizetés dologgal, de a kellemetlen helyzetek elkerülése végett kérzem, hogy ne hozzon zavarba azzal, hogy folyton ő fizet. Nagy nehezen ráállt, azóta nincs vita és kellemetlen szituációk.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont márc. 15. 20:40 Privát üzenet
Én azt szoktam csinálni, hogy engedem ilyen esetben, hogy ő fizessen én meg miután leültünk az asztalhoz kifizetem vagy ha nincs nálam apró, akkor átutalom a bankszámlájára.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont márc. 15. 21:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy értessem meg a meleg barátommal, hogy nem akarom megnézni azt a meleg filmet, amit ő nagyon ki akar beszélni velem? Nem érti meg, hogy nekem ez nagyon taszító és...
Összejöttem a legjobb barátommal és le akar velem feküdni, de én nem állok készen rá. Mit tegyek?
Most szakítottam a külföldi barátommal. Eléggé rossz természetűvé vált, félek, hogy fotókkal akar majd zsarolni. Mit tegyek?
Az nagyon gáz ha én egy barátommal elmennénk egy Japán Étterembe? Nem vagyunbk melegek, de félek annak néznének. Viszont a barátnőm hallani sem akar róla, egyedül meg szar, ő meg szabad. F
Összevesztem az egyik jó barátommal, nem akar találkozni velem, mit tegyek?
Hogy engedjem el a legjobb barátom? Akivel Éveken át együtt lógtunk heteken át 0-24 ben évek óta ismerem soha egy barátommal se éreztem még ilyen jól magam mint vele de ő már nem...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!