Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindig ha enni megyünk egy...

Mindig ha enni megyünk egy fiú barátommal, õ akar fizetni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem, nem is engedem, ezért nem is szeret jönni velem, mit csináljak? Nincs igazam?
2019. márc. 15. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs igazad. Egyezetek meg. Vagy te is fiu vagy?
2019. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, mind a kettõnk kapcsolatban él
2019. márc. 15. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Felezzetek.
2019. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Ha mindketten kapcsolatban eltek, miert jartok kettesben enni barhova?


Egyebkent meg ha erthetoen elmondtad hogy neked ez nem oke, ennek ellenere ragaszkodik hozza, sot sertodoset jatszik ha te is ragaszkodsz velemenyedhez, nem muszaj eroltetni az egyutt etkezest.

2019. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy ilyen barátod van!!! Te más dolgokkal kedveskedj neki.
2019. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy ragaszkodsz ahhoz, hogy fizesd a sajátodat.

Ha csak barátok vagytok, akkor mindenki fizesse a sáját számláját. Ezt előre tisztázzátok!

Vannak férfiak, akiket kellemetlenül érint, ha egy nő fizet a társaságukban. Nekem is van ilyen barátom. Mindketten kapcsolatban vagyunk, de szoktunk kettesben kajálni, vagy kávézni. Eleinte küzdöttünk ezzel a fizetés dologgal, de a kellemetlen helyzetek elkerülése végett kérzem, hogy ne hozzon zavarba azzal, hogy folyton ő fizet. Nagy nehezen ráállt, azóta nincs vita és kellemetlen szituációk.

2019. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam csinálni, hogy engedem ilyen esetben, hogy ő fizessen én meg miután leültünk az asztalhoz kifizetem vagy ha nincs nálam apró, akkor átutalom a bankszámlájára.
2019. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!