Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van közöttetek olyan, akinek...

Van közöttetek olyan, akinek van egy ellenkező nemű barátja, akivel ennyire közel állnak egymáshoz?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akit szeptember óta ismerek, közös képzésre járuk és nagyon jóban lettünk egymással. A suliban kb. egész nap együtt vagyunk, ritkán lehet minket külön látni, de igazából van egy baráti körünk az osztályon belül, tehát nem vonulunk félre a világtól. Olyan, mintha a másik felem lenne, nagyon hasonló személyiségünk van, ezért is vagyunk ilyen jóban.


Volt egy kirándulás, sokat kellett utazni, visszafelé már mindenki nagyon fáradt volt, leginkább aludtunk. Mindketten kicsit gátlásosak vagyunk, nehezebben nyílunk meg emberek felé, úgyhogy kellett szerintem pár óra, hogy úgy döntsön, rám dőlve szeretne aludni. Persze ez nem volt kényelmes számára, mert alacsonyabb vagyok nála, viszont ezek után én is felbátorodtam és végül én aludtam az ő vállán. Hiába vagyunk nagyon jó barátok, erre eddig nem volt példa.


Még a közös baráti körünkből is volt, aki azt hitte, hogy esetleg több van közöttünk barátságnál, pedig nincs. Ezért merült fel bennem a kérdés, hogy vajon tényleg ennyire ritka lenne, hogy valakinek ilyen közeli (ellenkező nemű) barátja legyen?


20-as éveink elején vagyunk.


2018. jan. 11. 19:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az ilyenekből alakulnak ki a legjobb kapcsolatok, vagy a nagy drámák, mikor az egyik beleszeret a másikba, de fordítva nem.
2018. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ebben csak az az érdekes, hogy mindig elmondjuk egymásnak, ha látunk valakit, aki tetszik, vagy ha valaki esetleg felkeltené az érdeklődésünket. Abszolút fel sem merült, hogy egymás iránt éreznénk valamit. Ő is másokról beszél, meg én is.
2018. jan. 11. 19:38
 3/23 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb egyikőtök úgyis többet akar majd.
2018. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha ennyire jól elvagytok egymással, szerintem hülyeség lenne nem megpróbálni, de a ti dolgotok...
2018. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nincs mit megpróbálni, mert nem érzünk egymás iránt semmit, aminek köze lenne a szerelemhez. Erről már korábban sokat beszélgettem vele.
2018. jan. 11. 19:50
 6/23 anonim ***** válasza:

Miért kéne mást keresnetek, ha jóban vagytok, azonos korosztály, érdeklődés, stb.

Ilyen kapcsolatokból lesznek a hosszú házasságok.

Várjatok még, nem kell elsietni semmit, olyat úgyis nehezen találtok, akikkel hasonlóan jó kapcsolatot alakítanátok ki.

Márpedig egy párnak így kellene működni.

2018. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
majd lesz, idővel, de kell némi pihenő, hogy érezzétek a másik hiányát.
2018. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
6-os, hagyjad, úgy látszik, ők a cukormázas, rózsaszín ködös szerelemre várnak. Pedig igazad van, egy ilyenből sokkal jobb kapcsolat lehetne (hisz a szerelem úgyis elmúlik 1-2 év után, és utána már pont ez számít, ami a kérdezőéknél tökéletes), de hát mindenki úgy b....a el az életét, ahogy akarja. :D
2018. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kéne erőltetni egy kapcsolatot, ha nincs szerelem, "csak" egy nagyon jó barátság. Majd talán egyszer neked is megadatik, hogy legyen egy jó barátod, addig valószínűleg úgysem érted meg. Egyébként nekem is van több fiú barátom, és neki is van több lány barátja. Egyiktől sem akarunk semmi többet barátságnál, még ha ezt nehéz is elhinni.
2018. jan. 11. 19:56
 10/23 anonim ***** válasza:

Fhu, nem akarnak kapcsolatot, pont, legyetek túl rajta. :D


Kérdező nekem volt ilyen jó barátságom egy lánnyal, a végén a párkapcsolat rontott el mindent... bár az attól is függ milyen emberek vagytok, ha racionálisabb fajták, akkor simán tudnátok a kapcsolat befuccsolása után is barátok lenni, de ha érzelmesebbek (mint a mi esetünkben), akkor kevesebb a valószínűsége... szóval emiatt is 2x gondold meg, ha egyszer mégis csak érezni kezdesz, mert ilyen jó barátot nem akarsz elveszíteni szimpla vágyak miatt. :)

2018. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!