Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félreértésből cserbenhagytam...

Félreértésből cserbenhagytam a barátomat. Hogy kérjek tőle úgy bocsánatot, hogy az valójában nem az?

Figyelt kérdés
Munkaügyben történt a cserbenhagyás.

2019. márc. 16. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Félreérthetetlenül.
2019. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd el az igazat, de csakis az igazat. Aztán ő dönt, amibe nyugodj bele.
2019. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonymousreview60 ***** válasza:
#2:+1
2019. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hasznos tanács nincs?

Nem akarok magamra válalni valami olyat amit nem csak én basztamel.

2019. márc. 16. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne vállald azt a részét, amit nem te rontottál el, viszont kérj bocsánatot azért, amit elkövettél.


Pl. Tom, szeretnék bocsánatot kérni, amiért nem mondtam többet abban a helyzetben. Nagyon megijedtem és leblokkoltam, azóta is rosszul érzem magam, mert úgy gondolom, hogy kezelhettem volna jobban a helyzetet. Szerettem volna elmondani, hogy szerintem baromi jól csináltad és legközelebb igyekezni fogok, hogy nem forduljon elő ilyen félreértés.


Ha írsz részleteket, akkor lehet, hogy egyszerűbb segíteni és hasznosabb.

2019. márc. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha Te a tanácsomat nem veszed hasznosnak, miszerint azt javasoltam, hogy mondd el a tiszta igazat, akkor mit vársz?

Ha más is benne volt, akkor az is az igazsághoz tartozik, hogy róla is beszélsz a megbántottnak!!!

Életem során sok bírósági tárgyaláson vettem részt. A tárgyalóteremben szokta a bíró tanút felkérni, hogy mondja el az igazat, de csakis a tiszta igazat. Ha Te a másikat, aki szintén ludas a dologban nem említed meg, akkor NEM MONDASZ IGAZAT! Világos?

2019. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonymousreview60 ***** válasza:
Írd már le, mi volt a történés!
2019. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!