Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen barátról? Illetve fiúról?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy éve van együtt barátjával. Azóta csak vele foglalkozik. De ő nem így lenne, hanem a barátja nem engedi sehova. Iskolába is csak vele lehet. Rám is féltékeny ha már velem beszél, emiatt nekem is sokszor beszól a palija, pedig jó párszor beolvastam neki. A fiú persze mehet egyedül buliba, fogdossa a nőket. Barátnőmnek már elmondta párszor, hogy unalmas már és, hogy más nőt is megb**na. Unom már barátnőmet is állandóan panaszkodik, elmondtam már neki, hogyha nem jó szakítsanak. De engem ne idegesítsen a hülyeségével. Amikor nekem volt rá szükségem lesz**rt a csávója miatt, mert nem engede velem lenni.

2019. márc. 17. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ő nem barát, a csávó egy kuki te meg féltékeny vagy.
2019. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért lennék féltékeny? Vagy kire?😂

Nekem van normális kapcsolatom, 3 éve.

Ezt is állandóan szóvá teszi a csávója barátnőmnek, hogy miért nem tud olyan lenni barátnőm, mint én.

2019. márc. 17. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:

A barátnőd bántalmazo kapcsolatban él.


[link]


Mond neki, töltse ki a tesztet.

Teszt nélkül is megallapithato a lényeg, csak így talán hatásosabb.

Nulla tisztelet, eltiltja emberektől, meg ki tudja még mitől.... lehet csalja is.

Nem biztos, hogy messze van a tettlegesseg....

2019. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem úgy érti az első, hogy a csávóra vagy féltékeny (erre a s'ggfejre én nem is lennék), hanem arra, hogy a barátnőd most nem veled foglalkozik, csak a párjával. ez új kapcsolatban még normális is lenne, de ez a srác szemétül bánik vele, bántalmazó.
2019. márc. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok féltékeny mert tudom, hogy a barátnőm lenne velem és a többi barátjával is. Csak nem engedi a csavója.
2019. márc. 19. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!