Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindig azt hiszem hogy barátot...

Mindig azt hiszem hogy barátot találtam de sorra veszitem el őket?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Átlagos, semmi kiemelkedően szep nincs bennem de minden egyes fiu barátomat vagy havert, sorra veszítem el az miatt, hogy ők többet látnak bele a baráti 'kapcsolatunkba'.

Tényleg felkellene adnom, hogy barátságot próbálok kötni a masik nemmel?

Elhiszem hogy van aki kifejezetten barátnőt keres de nekem ez már sok, és totál el vagyok keseredve mert annyi ilyen volt már, hogy se kezdemenyezni, se megnyílni nem merek másoknak. És az a legszomorúbb, hogy a nálam szebb lányoknak meg vannak fiu barátaik. Vagy nekik annyi ember akar a barátjuk lenni, hogy már azért se versengenek érte mert úgy is foglalt?


Vagy felkellene nőnöm és nem a baráságra koncentralni, hanem szülni egy magyart. Lehet mindenki erre hajt



2019. márc. 20. 23:34
 1/7 TR75 ***** válasza:
Nem jó körökben keresgélsz.
2019. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit tegyek hogy befogadjanak jobb körökbe?
2019. márc. 21. 00:14
 3/7 TR75 ***** válasza:
100%

Nem jobb körökbe kell kerülnöd, hanem a megfelelő embereket kell megtalálnod.

De azt érdemes tudnod, hogy nagy az esélye annak, hogy az ilyen barátságok esetében az egyik fél többet kezd érezni barátságnál.

Másrészt az is lehet, hogy bizony te adsz félreérthető jeleket. Vagy egyszerűen csak simán félreért a másik. Sok fiú-férfi számára a nő tényleg olyan, mintha teljesen más nyelvet beszélne.

Kicsit olyan ez, mint amikor egy kutya és egy macska ismerkedik. Vannak hasonló megnyilvánulásaik, de mást jelentenek, és ezért a másik jószág félreérti.

2019. márc. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A veszíted el a barátaidat, akkor az a te hibád. Tisztázd a viszonyt. A fiúkkal barátkozol legyen egyértelmű hogy csak haverkodás van. Ez nem egyértelmű akkor te nem vagy egyértelmű...
2019. márc. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiú-lány barátságnál nagyon ritka az a közeli, testvéries viszony, ahol sok időt töltenének együtt mindennap. Gyakoribb a sima haverkodás, ami nem abból áll, hogy kettesben sok időt töltenétek, hanem inkább abból, hogy van egy közös baráti körötök, ezért vannak közös témák, amiről néha lehet beszélni.

Ha te ilyent keresel, akire ráakaszkodsz, sok időt töltesz együtt kettesben a fiú barátaiddal, akkor azt bizony félreérthetik. Nem is értem, hogy lehet ezt kivitelezni, mert sok esetben nem annyira sok a közös téma.

A "nálad szebb lányoknak" azt hiszed, hogy nincsenek ilyen problémáik? Nem szoktak nyomulni rájuk a fiú barátok? Vagy hogy ők nem figyelnek oda arra, hogy helyén kezeljék a dolgokat és ne legyenek félreérthetőek az ellenkező neműek számára? A többi amiről írsz, az már puszta gyerekes, nevetséges irigykedés. Kit érdekel, hogy vannak népszerű lányok, akiknek mindenki a barátja akar lenni? És miből gondolod, hogy téged is ilyen élet illetne?

2019. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a reagálásokat, elfogok gondolkozni azon, hogy mit csinálok még mindig félreérthetően.

Egyébként.. Sose megyek velük kettesbe sehova. Nem véletlen.

Utolsónak. Sose nyomulok. Legkevésbé sem lógok mások nyakán.. Nem ugy folytatok beszelgetést hogy a megismeresre törekekszem. Nem olyan igazi mindig egyutt lógunk barátságokat keresek, azok már megvannak. Csak annyit akarok, hogy ne ugy gondoljanak rám, hogy sétálö punci

2019. márc. 21. 14:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kell több válasz, köszönöm az eddigieket.
2019. márc. 21. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!