Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért veszítem el a jó barátai...

Miért veszítem el a jó barátaimat?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és az a problémám hogy elvesztettem már két-három darab nagyon jó barátomat. Az egyikkel már 10 éve voltam nagyon jó viszonyban, bulizások, beszélgetések naponta stb és egyszer csak ennek hirtelen vége szakadt. Az okát sejtem meggyűlölt valami miatt és letiltott facebookról, teloról.


Egy másik barátom Peti már kb 6 évig voltam vele nagyon jó viszonyban de Ő is megharagudott rám és letörölt faceről és olyanokat mondott hogy szemét, fszkalap és válogatott sértések.


Egy másik nagyon régi barátom is letiltott és szibntén haragban váltam el tőle.


Most szereztem két új nagyon jó barátot és velük jól is érzem magam el tudok menni szórakozni, sokat beszélgetünk stb. De félek hogy velük is összeveszek. A barátaim elvesztésének az okára nem tudok rájönni. Mi miatt lehet?



2016. márc. 6. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Első eset: Miért nem kérdezed meg tőle? Félsz? Esetleg nem mered?

Második eset: Miért haragudott meg?

Harmadik eset: Ő is miért tiltott le?

Csak van valami oka....mert 3-ból 3-nál OKOT nem írtál!

2016. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!