Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm kiközösít (? )

A legjobb barátnőm kiközösít (? )

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm xy,mindig eggyütt vagyunk , nélkülem nem megy sehova...De egy pár hete olyan furcsa dolgokat csinált. Kibeszélt a hátam mögött amire eddig nem volt példa és a másik 2 barátnőmet is ellen uszította. Amikor kérdeztem hogy mi bajuk van velem, csak röhögtek és elfutottak, aztán másnap ugy csináltak mintha semmi sem történt volna és ugyan ugy oda jöttek hozzám beszélgettek stb. Nem értettem hogy mi ez az egész de ugy voltam vele hogy csak én reagáltam tul. Eltelt pár hét és tegnap megint megőrültek és ugyan azzal elkeztek szivatni , vagyis pontossabban xy kezdte el és a másik 2 barátnőm valamiért követték.Nem bírtam felfogni hogy mi van már megint... Egy pár óráig még csinaltak aztán megint úgy tettek mintha minden renben lenne és hogy mennyire jó barátnők és xy megint oda jött hozzám hogy jaj menjek vele ide meg oda, én mentem és ismét tök jól elnevettük az időt . Igazából leginkább xy-ra haragszom mert ő a főkolompos de látom rajta hogy nélkülem elveszettnek érezné magát, ugyhogy nem értem miért változik a viselkedése ilyen hirtelen felém.Gondolkoztam rajta hogy bennem van e a hiba és bár eléggé kevés önbizalmam van, velük mindig hiperaktiv vagyok és kedves, de most mégis ugy érzem hogy én így már nem akarok xy-nal barátkozni.

Nem tudom tudtok e tanácsot adni hogy veletek volt e már ilyen de jó érzés volt ezt így leírni hogy ne tartsam magamba.



2019. márc. 22. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Lehet több személyisége van,de ez csak egy tipp.
2019. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor ő már nem a barátnőd.
2019. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!