Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az szerintetek fura ha megkérd...

Az szerintetek fura ha megkérdezem egy olyan embertöl akivel jóban vagyok hogy szeret-e?

Figyelt kérdés

2019. márc. 26. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Fura. Kérdezd indirekt módon: számíthatsz-e rá ha baj van stb
2019. márc. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tőlem is volt, hogy megkérdezték. Erre vissza szoktam kérdezni, hogy milyen értelemben??

Nem igazán tartom már furának, sokszor hallottam ezt a kérdést. Első 5-10 alkalommal kicsit fura volt, de utána, kb mintha azt kérdezték volna, hogy mi a kedvenc színem.

Amúgy amit az első mond, szerintem jobb kérdés. Néha nem kell rá rugni valakire az ajtót, csak finoman közelítesz. Sokszor eredményesebb és kevésbé ciki helyzeteket eredményez.

2019. márc. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdés nélkül is észrevehető ha valaki "szeret" téged.Véletlenül hozzáérsz,röpke simogatás,hogyan néz rád,milyen testtartást vesz fel,hogyan beszél veled? Összegyűjtöd az árulkodó jeleket. A szűk családi körön túl,nem szoktuk ezt sem megkérdezni mástól,mindannyiunkban felmerül az érzéseinkkel való visszaélés.
2019. márc. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is azt kérdezem; Milyen értelemben?

Ellenkező nemű és arra vagy kíváncsi,hogy lehet -e több is?

Ha pedig baráti viszonyról van szó, azt a tettekből érezni, hogy mennyire vagy fontos neki.

2019. márc. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tartanám furának. Ha egy lánybarátom megkérdezné, azt mondanám, szeretlek, jófej vagy, lehet adni a véleményedre, és mindig felvidítasz - vagy valami ilyesmit... szerintem ebből kiderül, hogy mit érzek iránta.
2019. márc. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kissé furcsa. Olyan mintha kételkednél benne.
2019. márc. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem kérdezném meg, mert a cselekedetei alapján rá lehet jönni, hogy mi a szituáció.
2019. márc. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!