Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez igy helyes? Mi...

Szerintetek ez igy helyes? Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátomnak olyan az alaptermészete,hogy szereti szinezni a dolgokat,kicsit hozzárakni ezt azt...de most nem is ez a lényeg,szóba jott egyik nap,hogy nem valaszolt nekem mikor kerdeztem valamit irasban,erre elkezdte,hogy "nem kuldte el a telefonja az uzenetet" erre mondtam neki,hogy az igazat is megmondhatná ha mar baratok vagyunk,pl elfelejtette vagy valami,megeaik az ilyen...erre kiakadt,hogy en azt mondom hazudik...igaz,hogy semmivel nem tudom bizonyitani de tul regota ismerem,hogy tudjam ez igy van,nagyon sokmindenben szeret mast mondani mint ami valojaban van,de ahogy eszrevettem masnak is...utana vegulis bocsanatot kertem tole ha megsertettem de ő meg azota sem all velem szóba...nem tudom ilyenkor mi lenne a megoldas...

2019. márc. 29. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szép barát ha a szemedbe hazudik...
2019. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg,míg lenyugszik.

Aztán magyarázd el,hogy miért montad ezt,és tisztázzátok a dolgot.


De ahogy az #1 írta,szép barát az ilyen.

Én elgondolkoznék ezen.

2019. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az emlékezet fura dolgokat képes produkálni. Nem biztos, hogy hazudik, az is lehet, hogy így emlékszik.
2019. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, bezárta. Konfabulatív emlékezetnek hívja a szaknyelv.
2019. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Beszéljetek róla. Még az is lehet, hogy tényleg az igazat mondta, csal nem ismeri "a farkast kiáltó fiú" történetét...

Amúgy mit tejetnél, ha hazugnak nevezed megértődik, ha rábólintasz azt gondolhatja bármivel megetethet. A kérdés az, hogy neked ez mennyire felel meg. Ha jó igy - hiszen ha eddig is az egyik legjobb barátod volt, akkor gondolom nagyon mem zavar- fogadd el olyannak amilyen. Ha (már) nem jó így, lazits a barátságon.

2019. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából azóta nem áll velem szóba,pedig én kértem bocsánatot ha megsértettem,de nem érdekelte....

Igazábol ez mar nagyon regota megy marmint rajtakaptam neha neha hogy nem mond igazat,nem szoltam,ugy voltam jobb a bekesseg,de igazabol belul nagyon bantott es legutoljara nem tudtam visszafogni magam,megmondtam neki hogy vegre lehetne oszinte is...erre ramförmedt,hogy en hazugnak nevezem...

2019. márc. 31. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!