Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Viszonzatlan szerelemnél hogy...

Viszonzatlan szerelemnél hogy lehet elérni hogy elengedjen a másik?

Figyelt kérdés
Benne vagyok egy ilyen helyzetben (fiú-lány barátság) és nem szeretném elmondani neki hogy mit érzek, viszont ő így nem igazán hagyja hogy elmúljon köztünk a barátság. Bunkó nem akarok vele lenni, tutira rá is kérdezne hogy miért kerülöm.
2019. márc. 30. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Ne is legyél bunkó.

Èn szerelmes voltam valakibe de magasból lekakilt!mély nyomot hagyott bennem,hogy ilyen szívtelen dög.

Abba nem halt volna bele,ha nagy ritkan őszinten valaszol nehany sort,ha csak azt is,hogy hagyj beken.

De semmi.Levegonek nezett.


En tuti nem tudnek szivtelen lenni,ha tudom valaki szerelmes belém.

2019. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte, négyszemközti beszélgetés lenne jó szerintem, ahol beszélsz az érzéseidről. Szerintem valamit nem elmondani elég rossz, mert a kapcsolat megváltozásának okát a másik nem fogja érteni, sokmindent nem fog érteni, ha nem tudja: mi miért történik.

Te ismered, hogy milyen az illető, ha őszinte beszélgetésre alkalmasnak tartod valamint véleményed szerint jól reagálná le a helyzetet, megéri megpróbálni beszélni vele.

2019. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátok vagytok, nyugodtan elmondhatod neki, hogy mit érzel. Másképp nem fogja megérteni, csak ha elmagyarázod neki, hogy mi van. Miért nem akarod elmondani? Ez nem szégyen és csak így fogja tudni elfogadni, hogy miétt nem akarsz már barátkozni vele. Ne akard, hogy azon tépelődjön, hogy mit tett, ami miatt nem akarsz többé a barátja lenni. Ez a teljesen becsületes megoldás.
2019. márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni. Ha belegondolsz, a régi már sose lesz a dolog, úgyhogy nagy kárt nem okoz, ha "lelepleződsz". Amennyiben mindkét fél elég értelmes, békében meg lehet beszélni a továbbiakat, vagy éppen azt, hogy ne legyenek továbbiak.
2019. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Ha fiú vagy,akkor jegyezd meg,hogy ha egy lány barátzónába rak,akkor lehetetlen ki kerülni onnan,jó eséllyel kihasználja az érzéseidet. Tapasztalat.
2019. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, mesélsz nekem erről. Honnan lehet ezt észrevenni és miben nyilvánul meg hogy kihasznál?
2019. márc. 30. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Onnan,hogy direkt fájdalmat okoz neked. Kinevet,kigúnyol,hergel. Mindig kitalál valamit,hogy miért csinálta ezt vagy azt,ami neked rosszul esett. Így használ ki. Amikor meg próbálnál lelépni,akkor visszacsábít egy kamu szöveggel.
2019. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez biztos nem igaz. Ilyet nem csinál.
2019. márc. 30. 20:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy férfi barát barátom,sajnos én idővel többet éreztem, sok mindenben megnyilvánult sajnos nem tudtam leplezni,aztán ő is tett lépéseket. Köztünk volt ez az.

Mikor őszintén rá kérdeztem,hogy akkor hogy is tovább,meg én többet érzek valószínűleg ő is ha történt ez az. Végül mondta hülye volt,meg hogy a barátság fontosabb,ne rontsuk el stb.


Sajnos én nem tudtam rá barátként nézni tovább. Mondtam ne keressen soha többet. Ez így volt jól.

El is múlt a szerelem iránta. Hagyott bennem nyomott nyilván,mert átvert.


De ilyenkor az őszinteség a legfontosabb, még ha valaki vagy mindketten sérültök akkor is.Ne legyél te se ő se kételyekbe, ez a bizonytalanság a legrosszabb.

2019. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!